Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Ağaç Desenli Sigara Tabakası

Son zamanlarda sigara tabakaları ile ilgili talebin çok fazla olduğu bilinmektedir. Bu yüzden piyasa içinde çok sayıda üretici ve çok ayıda model yer almaktadır. Kişiler de kendi zevklerine göre ürün tercihlerini yaparken her zaman için en kaliteli ve aynı zamanda en ekonomik modeller üzeriden durmaktadır.

Farklı desenlerin yer aldığı sigara tabakalarını etrafınızda sıklıkla görebileceğiniz söylenebilir. Nasıl bir tabakaya sahip olmak istediğinize karar verdikten sonra satın almayı düşündünüz sigara tabakasını evinize götürebilirsiniz.

Ağaç Desenli Sigara Tabakası Nasıl Bir Modeldir?

Kullanımı ve pratik olması adına son yıllarda oldukça fazla talep gören ve satın alınan sigara malzemelerinin içinde yer alan sigara tabakaları, değişik model ve tasarımları ile sürekli karşınıza çıkmaktadır.

Eğer doğa temalı ürünlerden hoşlanan bir kişi iseniz, ağaç desenli sigara tablaları tan da sizin istediğiniz bir ürün olma özelliği taşımaktadır. Metal ve şık bir görüntüye sahip ürünün aynı zamanda kolay taşınıyor olması da artı puanlardan bir tanesidir.

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Şık tasarımı ve metal görünümü ile piyasada yer alan standart modellerin çok üzerinde olan bu modeli her doğasever kullanabilmek için seçmektedir.

18 adet sigaranın sığdığı ve bu sayede kolaylıkla içinde alabileceğiniz ve bitiğinde çok kısa bir süre içinde yerine yenilerini koyabilmenizi sağlayan klipsli sistemi ile pratiklik sağlar.

Sigaraların düşmesini ve etrafa tütün dağılmasını engelleyecek sigara tutucusu sayesinde rahat bir kullanım sağlanması amaçlanarak üretilmiştir.

Ürünün paslanmasına engel olmak için özel bir şekilde hazırlanmış paslanmaz metal malzemesi ile uzun yıllar boyunca sigara tabakası arayışında olmanıza gerek kalmayacaktır.

Kimlere Hediye Verilebilir?

Sarma tütün kullanan ve sigara paketi taşımayı sevmeyenlerin özellikle tercih ettiği bu ürünü, kendi kulanım kolaylığınız adına kendinize de satın alabileceğiniz gibi hediye olarak da düşünebilirsiniz.

Sigara tabakası olarak çok sayıda ürün yer aldığı için, kime ve nasıl bir zevke göre satın almaya karar verdiğinizi bilmeniz gerekir. Bu sayede eşinize, sevgilinize ya da sevdiğiniz arkadaşlarınıza oldukça farklı bir hediye verme imkanı bulursunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ