Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Ahşap Tasarımlarda Sigara Tabakası

Sigara kullananlar için almak istediğiniz hediyelik eşya üzerine, hediye sahibini özel hissettirecek modeller yaptırabilirsiniz. İlk olarak sigara tabakasını hangi üründe seçeceğinizi belirleyin. Çelik, gümüş, deri, ahşap gibi ürünler üzerine lazer ile şekil veriliyor.

Lazerle yapılan şekillerde 3D resimler çizilir ve istediğiniz tasarımda sigara tabaka modelleri yaptırabilirsiniz. İnternetten alabileceğiniz ve özel tasarım yaptırılan sitelerde özel kutu içerisinde sigara tabakaları getiriliyor.

Ahşap Sigara Tabakası Nedir?

  • Ahşap ve paslanmaz çelikten üretilen sigara tabakaları oldukça dayanıklı ürünlerdir.
  • Şık ve eskitilmiş modellerdeki sigara tabakalarının kullanımı da rahattır.
  • Erkek ve bayanlar için her tarzda ve modelde bulunan sigara tabakalarındaki ahşap modeller sigaranızı sağlıklı bir şekilde korur.
  • Sigara tabakası tamamen ahşapta olduğu gibi metal ve ahşabın birleşimiyle de oluşabiliyor.
  • Ahşap üzerine oyma ve şekil vermek kolay olması nedeniyle istediğiniz modelde sigara tabakası yaptırabilirsiniz.
  • El yapımı sigara tabakaları daha özel bir eşya olmakla birlikte günlük hayatta da kullanılıyor.

Sigara Tabakası Modellerinde En Çok Tercih Edilenler Nelerdir?

  • Her yaşa uygun ve birçok yerde kullanılan sigara tabakalarında tercih edilen modeller arasında ahşap bulunuyor. Ahşap sigara tabakası şık ve klasik bir model olarak tercih ediliyor.
  • Ahşap olmasının bir özeliği de tabaka modellerinde farklı model ve tasarımlar bulabilirsiniz.
  • Günlük hayatta kullanmak yerine daha büyük sigara tabakası sahibi olmak için farklı tasarım ve şekillerde sigara tabakaları bulunuyor.
  • Dış görünüşü olarak daha büyük bir kutu gibi duran sigara tabakası açıldığı anda farklı bölmelere sahiptir. Özel ve kaliteli sigaralarınızı saklayabileceğiniz tabaka üzerinde geleneksel motiflerde kullanılıyor.

Sigara Tabakası Modelleri Nerde Satılır?

Hediyelik eşya ya da günlük kullanım için sigara tabakası almak isteyen kişiler internet ve sosyal medya sayfalarından ürünleri temin edebilir.

Ahşap modellerde daha fazla ürün seçmek için kullandığınız internet sayfalarında, ahşap modellerde birçok çeşit bulabilirsiniz. Kutu ya da cüzdan şeklinde bulunan sigara tabakalarında metal ve deri ürünler kullanılarak farklı bir tarz yakalanıyor.

Plastik ve metal sigara tabakaları ile aynı boyut ve incelikte bulunan ahşap sigara tabaklarında kullanılan malzemeye dikkat edilmeli. Ürünün kalitesi ve dayanıklılığını sağlayan ahşapları tercih edin.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ