Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Bayanlar İçin Özel Sigara Tabakaları Ve Modelleri

Sigara kullanan bayanların tercih ettikleri sigara tabakaları genellikle aksesuar ürünleridir. Renkli ve parlak eşyaları seven kadınlar için üretilen sigara tabaka modellerine ulaşmak oldukça kolaydır. Sigara tabakası ve aksesuarları alışveriş yapılan sitelerde ve birçok mağazada bulunuyor. Hediyelik eşya almak için alternatif bir seçenek olan sigara tabaklarında şık tasarımlar bulunuyor.

Sigara Tabakası Nedir?

Daha çok elde satılan sigaraları saklamak ve korumak için kullanılan sigar tabakaları şık bir görünüm yakalamak için de tercih ediliyor. Erkek modellerine göre bayanlar için daha fazla seçeneğin olduğu sigara tabakalarında plastik, metal, ahşap, gümüş, deri ve süet gibi ürünle kullanılıyor.

Bayanlar İçin Sigara Tabakaları Modelleri Nelerdir?

Anneniz, kız kardeşiniz, sevgiliniz ve arkadaşınız için sigara tabakası alırken dikkat etmeniz gerekenler arasında ürün kalitesi bulunuyor. Sigara tabakaları genelikle sağlam ürünlerden yapılıyor. Sigaranın zarar görmesini engelleyen araç aynı zamanda şık tasarımlarda dikkat çekici bir eşya haline geliyor.

  • Bayanlar için sigara tabakaları üzerinde çiçek motifleri ile süslenmiş modelleri seçebilirsiniz. Metal malzeme üzerine tasarlanan çiçek resimleri ve desenleri ile gümüş ya da gold renklerini seçebilirsiniz.
  • Kendiniz için veya bir başkasına alınacak sigara tabakasında taşlı ve ışıltılı ürünleri sevenler içinde sigara tabakası modelleri bulunuyor. Tabaka üzerine tasarlanan modeller üzerine taş işlemeler ya da tamamen taşla kaplanan sigara tabakaları
  • Sigara tabakası üzerine dilediğiniz tasarımları uygulayabilirsiniz. Romantik ve şık bir hediye olmasını istiyorsanız 3D lazer çizimleri ile farklı modellerde sigara tabakası elde edebilirsiniz.

Sigara Tabakası Nasıl Kullanılır?

Sigara kullanan kişiler için gerekli olan tabaka kullanılması ve taşınması oldukça kolay bir üründür. Küçük ve ince olması nedeniyle cebinizde, çantanızda ve elinizde kolaylıkla taşıyabilir ve her yerde kullanabilirsiniz.

Tabaka için standart sigara paketi içinde bulunan ürünleri kollayabilirsiniz. Kalın ya da ince tüm sigaraları muhafaza eden sigara tabakası 20 âdeti taşıyabilir. Tabaka modellerinde uzun sigaralar içinde farklı modellerde ve boyutlarda tabaka çeşitlerini internet sayfalarında bulabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyenler sayfasını ziyaret edebilir ve sahip olmak istedikleri ürünlerin siparişini verebilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ