Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Cs Go Vac Hatası Hakkında Bilgi

21 Ağustos 2018

Cs go vac hatası genellikle oyun oturumunun doğrulanmaması gibi sebeplerle karşımıza çıkar. Son zamanlarda Stream oyununun en can sıkan sorunu olarak bilinmektedir. Birçok oyun kullanıcısı tarafından çok sayıda şikayet alınmıştır. Bu şikayetler her seferinde cs go vac hatası şeklinde olmaktadır. Cs go vac hatası çözümü için çeşitli yollar bulunmaktadır.

Cs Go Vac Hatası Çözümü Nedir?

VPN, Proxy gibi IP değişikliği yapan oyuncularda daha sıklıkla karşılaşılan bu sorunun çözümü VAC ekibinin sorun giderme önerilerinin uygulanması gerekmektedir. Tüm bilgisayar ayarlarının tam ve eksiksiz olduğunu iyi kontrol etmek gerekmektedir. Bilgisayarın yeniden başlatılması bu sorunu çözmekte yardımcı olabilir. Fakat bazı durumlarda programın tekrar kapatılıp açılması veya bilgisayarın kapatılıp açılması faydasız olacaktır. Cs go vac hatası çözümü ve bu sorunu çözebilmek için daha geniş kapsamlı çarelere ihtiyaç vardır. Çözüm yolları çok sayıda bulunmaktadır.

Yeniden başlat işlemleri ile eğer sorun çözülmediyse stream oyun dosyalarının doğrulanması gerekecektir. Program dosyaları içinde userdata isimli klasörünün silinmesi ardından oyun dosyalarının bütünlüğünün doğrulaması ile oyun verilerinin geri yüklenmesi bu hatanın çözümü için uygun olabilir.

Komut sisteminin steam servisini onarmak da bu hatayı ortadan kaldırabilir. Aynı şekişde anti hile ile korunan sunucularda DEP ayarları varsayılan şeklinde ise bazı ayarların değiştirilmesi de oyunda ortaya çıkaran cs go vac oturumunuzu doğrulayamadı hatası çözüme kavuşmuş olacaktır.

Cs Go Vac Hatası Neden Olur?

Bazı komut sistemlerinin hataları cs go vac hatasına sebep olabilmektedir.  Hata metinleri genellikle ‘’bağlantı kesildi, cs go vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı, disconnected vy vac: you cannot play on secure servers, vac tarafından bağlantınız kesildi: güvenli sunucularda oynayamazsınız’’ şeklinde meydana gelecektir.  Bu hataların valve tarafından herhangi bir yaptırım veya ceza olarak belirtilmesi durumu değildir.  Bazı programların sorun çıkarması bu oyun içinde vc go hatası oluşturabilir. Sorun çıkaran programlar şunlardır:

  • Cleaner
  • Cheat Engine
  • Iobit Start Menu 8
  • Powershell
  • Sandboxie
  • Process Hacker
  • DLL Injectors
  • Hypervisors
  • Steam Idlers

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ