Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Daire Motifli ve Çakmaklı Sigara Tabakası

Sigara tüketimlerine bağlı olarak son yıllarda sürekli yan ürünlere olan ihtiyaç da arttığı için sigara tabakaları için de çok farklı tasarımlar dikkat çekmeye başlamıştır. Sigaralarını yanında taşırken tabaka ile tşımayı tercih eden kişiler sürekli olarak farklı bir model ya da kendilerine uygun tasarımların arayışına girmiştir.

Bu durum karşısında harekete geçen sigara ve yan ürünlerini satanlar, çok değişik model ve renklerde sigara tabakalarını bu Pazar içinde satışa sunmuştur.

Çakmaklı Sigara Tabakası Kullanımı Nasıldır?

Sigarayı paket ile taşıyanların özellikle çakmak sıkıntısı çok olur. Bu nedenle hem çakmağın hem de sigaranın bir arada tutulabileceği sigara tabakası modelleri üzerinde durulur.

Mevcut model üzerinde yer alan çakmak USB bağlantısı ile şarj edilir nitelikte üretilmiştir. Bu yüzden hem daha ekonomik hem de pratiktir. Çakmağın herhangi bir tehlike yaratacak durumu olmadığı için de sigara tabakası içinde rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Üzeriden yer alan ve bu tür desenleri özellikle beğenen ve talep edenler için özel bir tasarım şeklinde oluşturulmuş sigara tabakası, parlak metalik yüzeyi ile diğer sigara tabalarına göre oldukça dikkat çekici durmaktadır.

Bu tabakayı taşıyan kişilerin etraflarında daha fazla dikkat çekerek göz önünde oldukları fark edilir. Ayrıca ürün için yine özel bir şekilde hazırlanmış paslanmaz metal malzemesi ile satın aldığınız ürünü uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz amaçlanmıştır.

USB kablosu ile yanında yer alan çakmağın istediğiniz her yerde şarj edilebiliyor olması ürün açısında söylenebilecek bir diğer artıdır. Bu sayede siz de çakmak ve sigaranızı aynı yerde muhafaza edebilir ve kullanım kolaylığı yaşarsınız.

Hediye Edilebilir

Tütün ve yan ürünlerini sürekli yanlarında taşımaları gereken kişiler tarafında oldukça fazla seçeneğin olduğu görülmektedir. Bu sayede hem yanınızda oldukça kolay taşıyabilir hem de istediğiniz zaman sigara tabakası olarak şık bir aksesuar olarak değerlendirebilirsiniz.

Sevdiğiniz insanlara, eşinize ya da sevgilinize farklı bir şekilde sürpriz yapmak istiyorsanız başka alternatifler aramak yerine kendi kullandığınız ürün ile ilgili bir hediye verebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ