Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Dal Motifli Sigara Tabakası

Desen ve renk seçenekleri ile çok geniş bir yelpazede bulacağınız sigara tabakaları her tütün kullanan kişinin kolaylıkla kullanması için tasarlanmıştır. Bu sayede tütün ürünleri tüketenler için hem temiz aynı zamanda da kullanışlı bir ürün olduğu söylenebilir.

Yanınızda taşıyabilmeniz için, hafif ve her zevke uygun tasarımlar ile hayatınızın bir parçası haline gelmektedir. Hoş bir aksesuara olmasının yanında, belli bir amaca yönelik üretilmesi de ürünün ön plana çıkmasını sağlar.

Dal Motifli Tabaka Nasıldır?

Çiçek desenli ürünlerden hoşlanıyorsanız bu ürün tam da size göre. Bahar dalarını hatırlatan ve sizi taptaze bir mevsim havası yaşatan sigara tabakasını farklı tasarımı ile hiçbir zaman yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Ürün için tercih edilen malzeme paslanmaz bir şekilde size uzun süreler boyunca bu ürünü kullanmanızı sağlayacaktır. Tabakanın oldukça pratik olması da her zaman çantanızda ya da elinizde taşımanızı kolaylaştıracaktır.

Tabakanın Özellikleri Nelerdir?

Paslanmaz malzemeden yapılmış sigara tabakası hem görüntüsü hem de kullanımı adına sürekli yanınızda bulunmasını isteyeceğiniz bir üründür. Toplamda 16 adet sigaranızı içine rahatlıkla koyabilirsiniz.

Alt ve üstünde yer alan klipsi ile de kolayca açıp kapatmanıza yardımcı olacak şekilde tasarımı yapılmıştır. Sigara tutucu sistemi ile hiçbir zaman sigaralarınızın içinden düşmesi gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

Ayrıca metal görüntüsü sayesinde farklı bir aksesuar olarak yanınızda taşırken kendiniz çok daha farklı hissetmenize neden olacak bir üründür. Parlak görüntüsü ile nerede olduğunu kolayca fark edeceğiniz için, sürekli kaybetme ya da nerede olduğunu hatırlamak zorunda kalmadan kolaylıkla bulabilirsiniz.

Dal motifli sigara tabakası farklı ebatları ile cebinizde bile kolay bir şekilde taşıyabilmeniz için tasarısı yapılmış bir ürün olma özelliği taşır.

Kimlere Hediye Edilebilir?

Hediye alma konularında genelde yaşanılan karasızlıklara, sigara tabakası farklı bir çözüm olarak sunulabilir. Bu tabakayı kendi adınıza satın alabileceğiniz gibi, sevgilinize de değişik dal motifleri ile bezenmiş bir sigara tabakası satın alabilirsiniz.

Eşinize ya da çevrenizde tütün ürünleri kullanan arkadaşlarınıza da hoş bir hediye seçeneği olarak değerlendirmeye alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ