Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Deri Kaplamalı Sigara Tabakaları

Son zamanlarda tütün malzemeleri satılan dükkânlarda ve hediyelik eşya mağazalarında sıkça karşınıza çıkan sigara tabakaları her zevke uyacak şekillerde üretilir. Bu sayesinde sigara tabakası kullanmak isteyenler geniş bir ürün seçeneği ile karar verir.

Artan tütün satışı yapan dükkanlar, yükselen sigara fiyatları insanları farklı arayışlara ittiği için bu sektör de oldukça hızlı bir şekilde büyümeye başlamıştır. Buna bağlı olarak sigaralarını pakette değil de sigara tabakasında taşımak ve farklı bir görüntü sergilemek isteyenler bu yönde alışveriş yapmaya başlamıştır.

Sigara Tabakaları Çeşitleri

Piyasada yer alan çok farklı sigara tabakası modeli vardır. Bu modellerin de farklı zevkler düşünülerek üretildiği göz önüne alındığında, ürün yelpazesi daha da geniş bir alanda kendini gösterir.

Metal kaplamalı ya da gold denilen altın kaplamalı sigara tabakaları dışında, deri kaplamalı sigara tabaksı modellerini de etrafınızda görmeniz mümkün olmaktadır. Deri kaplamalı tabakaların nasıl bir kalitede olduğuna karar vererek ömrü konusunda bir fikir sahibi olabilirsiniz. Her ne olursa olsun tercih ettiğiniz ürün sizinle çok uzun yılar birlikte olsun isterseniz bütçenizi de ona göre değerlendirmeye almanız gerekecektir.

USB Modelli Sigara Tabakaları

Artan sigara tabakası çeşitleri içinde yeni eklenen bir diğer model ise USB kablosu sayesinde çakmakların şarj edilebilmesi amacı ile üretilmiş farklı tasarımlardır.

Bu model ile dilediğiniz zaman tabaka içinde yer alan çakmağı doldurabilir ve buna uyumlu başka bir kullanım ile de hareket edebilirsiniz.

Modellerin ve seçeneklerin bu kadar farklı olması aynı zamanda tercih yapanları da zorda bıraktığı için ne şekilde karar vereceğinize beklentileriniz yön verecektir.

Sigara Tabakası Kime Hediye Edilir?

Böyle bir hediye seçeneği üzerinde karar verdiyseniz, ilk önce kime bu hediyeyi sunacağınızı bilmelisiniz. Eşinize ya da sevgilinize veya sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapmak isterseniz sigara tabakası farklı bir hediye alternatifi olarak sunulabilir.4

Hem rengine hem de modeline kendiniz karar verebileceğiniz gibi, özel bir tasarım ile kimsede bulunmayan bir sigara tabakası hediyesi sunabilirsiniz. Sizin sürekli hatırlanmanızı da sağlayacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ