Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Deri Kaplamalı Sigara Tabakası

Farklı renklerde piyasa içinde rahat bir şekilde bulabileceğiniz ve satın alabileceğiniz sigara tabakaları değişik kullanım imkansı da sunan bir çok model ile karşınıza çıkar.

Her zevke uygun değişik tasarımlar ile hayata geçirilmiş sigara tabakaları, basit kullanımların dışına çıkarak değişik kullanım alanları üzerinde de değerlendirmeye alınmaktadır.

Çakmaklı Sigara Tabakası Nasıl Olur?

Normalde alışıla gelen sigara tabakalarının dışında son yıllarda değişik modellerde ve değişik kullanım alanları da eklenerek yeni modeller piyasaya sürülmüştür. Bu nedenle tütün kullananlar bu seçenekleri de göz önünde bulundurarak nasıl bir tabaka istediklerine karar verirler.

Çok rahat bir şekilde yanınızda taşıyacağınız sigara tabakalarının özelliklerine ek olarak, USB şarja sahip olan ve içinde çakmağı bulunan modelleri piyasada görmek mümkün olmaktadır.

Sigara paketlerinin yanında sürekli farklı yerlerde taşımak zorunda kaldıkları çakmaklarını artık tabakalarının içinde taşıyabilen kişiler bu durumda oldukça da memnun görünmektedir.

USB Şarjlı Sigara Tabakası

Değişen tercihlere göre şekillenen sigara tabakası modelleri, sürekli olarak etrafımızda göreceğimiz ayrıntılar içinde yer almaktadır. Her kullanıcı kendine özgü ve kendini ifade ettiğini düşündüğü sigara tabakalarını yanında taşımaktadır.

Çakmağını sigara tablasının içinde görebileceğiniz modellerde, usb kablo sayesinde çakmağı istediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz anda doldurabilirsiniz. Bu çakmak ayrıca rüzgârdan etkilenmeyen ve çevreye herhangi bir şekilde zarar vermeyen şekilde tasarlandığı içinde sıklıkla tercih edilen modeller içinde yer alır.

18 adet sigara konulan bölüm sayesinde istediğiniz zaman içinden alabilir ya da ikram edebilirsiniz. Sigara tablası ayrıca deri kaplamalı olduğundan oldukça şık ve farklı bir tasarım olarak karşınıza çıkar.

Çevredeki sigara tabakalarından farklı olarak orijinal bir kullanımı olduğu için, son derece de kullanışlı bir üründür.

Hediye Edilebilir Mi?

Hediye seçeneği olarak düşünülebileceği gibi aynı zamanda kendi kullanımınız için de düşünebileceğiniz hem kendiniz hem de sevdiklerini açısından mükemmel bir ürün olduğu söylenebilir.

Sigara tabakası almayı düşünenler için bu modelin oldukça farklı ve pratik olması nedeniyle, sevdiklerinize, eşinize ya da sevgilinize hediye alarak onları mutlu edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ