Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Deri Sigara Tabakası Modelleri

Deri ürünler tercih edenler için sigara tabakalarında ve aksesuar olarak kullanılırken tamamen deriden yapılan sigara tabakaları bulunuyor. Sigara tabakalarında kullanılan ürünler uzun ömürlü olmasını sağlarken şık bir tasarım sağlıyor. Deri üzerine birçok model tasarlanırken kullanım açısında da oldukça rahattır.

Deri sigara tabakalarında farklı renklerde ürün bulmak biraz sordur. Renk çeşitliliği plastik sigara tabakalarına göre daha azdır. Sigara tabakalarında kullanılan deri ürün spor bir hava verirken klasik bir görünümde sağlıyor.

Sigara Tabakası Nedir?

  • Kaliteli sigara tabakalarında en çok tercih edilen ürünler metal ve deri tasarımdaki modellerdir.
  • Sigar tabakasını kullanma kolaylığı ve sade görünümü ile bay ve bayan için uygun modeller bulunuyor.
  • Cemine sığacak büyüklükte olan sigara tabakalarında metal tutma aparatı bulunan ürünlerde bulunuyor.
  • Elde sarılan sigaralar için oldukça kullanışlı olan sigara tabakaları kutu veya cüzdan şekilline benzeyen modeller de bulunuyor.

Sigara Tabakası Modelleri Nerde Satılır?

Kendiniz için almak istediğiniz sigara tabakalarında birçok tarz bulunuyor. Tarzınız en uygun ürünü online satış yapan internet sayfalarında bulabilirsiniz. İnternet sayfalarında deri, metal, paslanmaz çelik, ahşap, gümüş, altın kaplama sigara tabaka modelleri bulabilirsiniz.

Sigara tabakları oldukça ucuz ürünlerdir. Kullanılan malzeme ve tasarımlarında göre fiyat aralığı değişiyor. El yapımı sigar tabakalıları normal satış fiyatına göre daha pahalıdır. Özel işçilik ve tasarımların bulunduğu sigara tabakaları aynı zamanda şık bir hediyelik eşya olabilir.

Sigara Tabakası Modellerini Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  • Sigara tabakası uzun yıllar kullanmak istiyorsanız kaliteli ürünler ve markalar tercih etmelisiniz.
  • Bilindik markaların ürettikleri sigar tabaklarında kullandığınız ürünün boyutuna göre tabaka bulmak mümkündür.
  • Silim sigaralar için uzun ve daha ince tabaka modelleri varken klasik ve daha uzun sigaraları saklamak için alternatif seçenekler oldukça fazladır.
  • Deri kaplama ya da tamamen deriden yapılan sigara tabakalarında kullanılan ürünün kaliteli olması gerekir. Suni deriden yapılan tabakalar çabuk bozulur ve yıpranır.
  • Metal ve paslanmaz çelik üzerine yapılan deri tabakalarda en çok dikkat edilen tabaka kapağının açılması ve kolay kapanmasıdır.
  • Tabaka kapakları yan ya da dik olarak açılır. Kullanılan materyallerin sağlam olması ürünün daha uzun kullanılmasını sağlar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ