Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

En İyi Powerbank 2018

14 Temmuz 2018

En İyi Powerbank 2018 diyince aklınıza bir çok marka ve model gelebbilir.

 Akıllı telefonlar artık hayatımızın her anında kullanılıyor. Tabi hal böyle olunca telefonların şarjı bazen bir günü bile çıkaramıyor. Bu da karşımıza powerbank piyasasını çıkardı. Artık yenilenebilir enerjili solar powerbank’ler bile yapılıyor. Gelin birlikte iPhone için en iyi powerbank, samsung powerbank, xaomi powerbank ve en iyi solar powerbankları inceleyelim.

iPhone için En İyi Powerbank

Akıllı telefonlara günümüzde binlerce lira veriliyor. Tabi ki durum böyle olunca kelitesiz bir powerbank kullanıp telefonumuzun zarar görmesini istemeyiz.

  • Sony CP-V10 10.000 mAh Taşınabilir Powerbank: 10.000 mAh güçlü bataryasıyla akıllı telefonunuzu günde en az 3 kere şarj edebilirsiniz. Ayrıca; yuvarlak hatlı tasarımı ve şık renkleriyle güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Yalnızca 245 gr.
  • Philips DLP10402 10.400 mAh Taşınabilir Powerbank: Bu modelin batarya boyutu Sony’ye göre daha büyük. Telefonunuzun bataryasını günde ortalama 3-4 kere tam doldurmaya yetecektir. Ayrıca 2.1 A çıkışıyla telefonuzun şarj olmasını daha az bekleyeceksiniz. Ayrıca küçük boyutları sayesinde çok yer kaplamaz ve cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Bu powerbanklar telefonunuza zarar vermez. Korkmadan kullanabilirsiniz. Tabi ki yalnızca bunlar zarar vermez diğerleri verir diye bir şey demiyoruz.

Samsung En İyi PowerBank

Samsung telefonların kalitesinden herkes haberdardır. Son son yıllarda powerbankta üretmeye başladı. Genellikle powerbankların en kötü ortak özelliği şarj ya da bekleme sırasında güç kaybı olmasıdır. Yani; 5000 mAh bataryaya sahip br telefonunuz var diyelim, 5000 mAh’lik bir powerbank aldınız ve şarja takdığınızda haklı olarak telefonunuzun şarjını %0’dan %100’e ulaşmasını bekliyorsunuz. Ancak böyle olmaz. bataryalarda (telefon ve powerbank bataryaları dahil) güç kaybı gözlenmesi normal. Telefonunuz ortalama %70 kadar şarj olacaktır.

Samsung bu problemi en aza indirmiş ve bu güç kaybını neredeyse ortadan kaldırmış diyebiliriz. Powerbank’ın gücüyle eş değer bir telefon bataryanız vasa Samsung powerbank telefonunuzu ortalama %90 kadar şarj edecektir. Yani içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Tabi ki bü şekilde olması çok güzel ama kalite ve verimlilik yanıda dolgun fiyatlarda getiriyor.

Xaomi Powerbank

Xiaomi Mi 10400 mAh Powerbank kalite/performans açısından alabileceğiniz en iyi powerbank. Xaomi’yi yalnızca bir kaç senedir duyuyor olabiliriz ancak kaliteli ürünler yapıyorlar ve fiyat konusunda gerçekten el verişli.

En İyi Solar Powerbank

Telefonunuza kılıf şeklinde takabildiğiniz bir powerbank düşünün. Bu zaten yapıldı ancak ya bu powerbank kendi kendini solar sistemle şarj edebilseydi ve siz telefonunuzu güneş ışını gelebilen bir yerde bıraktığınız anda şark olmaya başlasaydı? Solar sistemli powerbanklar yeni yeni çıkıyor ve maliyetleri yüksek ancak gerçekten kullanışlı ve performans konusunda çok iyi.

En İyi Powerbank Bu kategoriye Sasmsung, Sony ya da Philips’in her ürününü ekleyebiliriz. En iyi powerbank 2018  için Samsung bir adım öne çıkıyor gibi.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ