Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

En İyi Xbox 360 Oyunları

23 Temmuz 2018

En kaliteli iki oyun konsolu içerisine yer alan Xbox’ın fanatikleri birikmeye başladı. Oyun sektörü şu zamanlarda revaçta ve oyun firmaları, konsollar için önemli güncellemeler ile takipçilerini mutlu etmek istemektedirler. Bazı oyunların milyonlara varan takipçileri bulunmaktadır. Revaçta olan en iyi Xbox 360 oyunları listesini sizler için hazırladık.

GTA V

Oyun Los Santos şehrinde geçmektedir. Oyun içerisinde üç suçlu vardır. Soygun planları yapan, tehlikeli işler yapmayı planlayan karakterler parayı vurup kaçmak istemektedirler. Rockstar Games’in oyunudur. GTA 5’i diğer oyunlardan ayıran en büyük özellik; kullanıcılarında rahatlıkla oluşturabildiği ve geliştirebildiği modlara sahip olmasıdır. Bu nedenle en iyi Xbox 360 oyunları 2018 listesinde yer almaya hak kazandı.

Gears of War 2

Kendi beklentilerinin üzerinde bir satış rakamına ulaşan oyun, EA Games tarafından 2015 senesinde piyasa sürülmüştür. Oyunda yer altından farklı canlılar çıkmaktadır. Bu canlılar ile karakterimiz bir savaş içerisindedir. Bir ekibiniz vardır ve bu ekip diğer oyunların aksine sap gibi durmamaktadır. Bir mermi sıkmadan birkaç bölümü ekibiniz sayesinde geçmeniz mümkün. Xbox 360 oyunları fiyatları diğer konsol oyunlarına göre daha pahalı olabiliyor. Ancak Gears of War ucuz fiyatıyla ön plana çıkan bir oyundur.

Kinect™ Joy Ride

Bir yarışı kazanmak için her şey mubah mıdır? Xbox 360 kinect oyunları içerisinde yer alan oyun, bir araba yarışı oyunudur. Ancak bu oyunda rakiplerinizi yenmeniz için onları kutulardan çıkan silahlarla vurmalı ve kendinizi size yapılacak saldırılara karşı korumalısınız. Bu yarışta şampiyon olabilmek için her şey mubah.

FIFA 18

Eylül 2017 yılında EA Games tarafından piyasaya sürülmüştür. Futbol oyunları arasında en çok oynanan oyunlar arasında en üst sıralarda yer almaktadır. PES’in en büyük rakibi olan ve rakibini piyasan silmek isteyen oyun, muhteşem grafikleri ve gerçekçilik hissiyatı ile çok dikkat çekmektedir. Xbox 360 oyunları listesi içerisinde en beğenilen oyunların arasında yer almaktadır.

Minecraft

Çıktığı yıldan itibaren 7’den 70’e herkesin oynadığı, yaratıcılığı oyuncuya bırakılan, çok beğenilen bir oyundur. Kendi şehrinizi, evinizi, kurabilirsiniz. Ama basit düşünmeyin: evinizi veya köyünüzü gökyüzünün üstüne kurabilirsiniz. Bu en iyi Xbox 360 oyunları listesi içerisinde yer almasıydı, olmazdı zaten.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ