Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

En Ucuz Sigara Tabakası Nereden Alınır?

Sigara dünya üzerinde en çok kullanılan tütün ürünlerindendir. Özellikle Türkiye’de çok fazla tüketiliyor. Son dönemlerde de sigara yaşının oldukça düşmesi sigara tüketimini birden yükseltti. Tabi sigara içenler çoğaldıkça birçok sigara aksesuarı da üretildi. Bu aksesuarlar sigara filtreleri, özel çakmaklar, sigara tabakası gibi aksesuarlar en çok tercih edilenler. Sigara filtreleri genelde şeffaf oluyor. Sigaranın içmek için olan filtresine takılıyor. Hem sigara içerken parmaklarınızın kokmasını engelliyor hem de sigaranın zararlı maddelerini bir nebze olsun size süzerek veriyor. Sigara ince bir yapıya sahip. Bu yüzden diğer puro ya da tütün ürünleri gibi yakması zor olan bir tütün ürünü değil. Bu yüzden genelde normal çakmaklar kullanılsa da zippo tarzı çakmaklar sevenleri için en beğenilen aksesuarlardan.

SİGARA TABAKASI NEDİR VE NE İŞE YARAR?

Sigara ne yazık ki çok fazla tüketilen bir tütün ürünü. Çok tüketilmesi ile beraber birçok aksesuar da sigara kullananlar için üretildi. Sigara tabakası da üretilen ve en çok kullanılan aksesuarlardan biri. Sigara tabakası sigaralarınızı koymanız için üretilen bir aksesuardır. Genelde cüzdana benzeyen bir şekli vardır. Dışı deri ya da başka bir materyal ile kaplanmış olabilir. İçi metal olur. Böylelikle sigaralarınızı kolayca muhafaza edebilir. Dışı isteğe göre değişir. Bazen kurukafaların bazen de çok ünlü olmuş markaların baskılarını içerebilir. Sigara alabileceğiniz tütün satan yerlerde genelde sigara tabakası da satılır. Oradan isteğinize göre seçebilirsiniz. Öylelikle hem tarzınızı yansıtan bir sigara tabakası kullanabilirsiniz.

SİGARA TABAKASI NASIL KULLANILIR?

Sigara tabakası sigara içenler için özel olarak üretilmiş bir sigara aksesuarıdır. Genelde bir paket sigara alacak büyüklükte olurlar. Ancak bu içtiğiniz sigaranın çeşidine göre de değişebilir. Örneğin eğer ince sigaralardan içiyorsanız daha farklı bir sigara tabakası satın almanız gerekecektir. Sigara tabakalarını ve puro aksesuarlarını tütün ürünleri satan herhangi bir dükkândan kolayca alabilirsiniz. Aynı zamanda da oldukça ucuz fiyatlara bulabilirsiniz. İnternet de ayrı bir seçenektir tabi ki. Her zaman daha çok çeşidin bulunduğu internet sitelerinden de sigara tabakası alışverişini rahatlıkla yapabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZ