Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

En Uygun Sigara Ağızlığı Nasıl Seçilir?

Sigara bir tütün maddesidir. Tütün maddelerinin belki de en tehlikelisi en çok kimyasal madde içerenidir. Bu yüzden sigara zararlarını en aza indirmek için sigara ağızlığı kullanımı tavsiye edilmektedir. Tam da bundan dolayı sigara ağızlığı birçok çeşitte insanların seçimine sunulmaktadır. Ülkemiz nüfusunun %10’ u yani neredeyse 7 milyon insan sigara içiciliği yapmaktadır. Bu insanlar için birçok sigara aksesuarı geliştirilmiştir. Bu aksesuarların birçoğu tercih edilip kullanılıyor ama sigara ağızlığı beklediği talebi bulamadı hiç. Aslında kullanımı gayet basit olan sigara ağızlığını kullanmak insanlara itici gelmektedir. Sanıyorum ki sigara ağızlı sevmemeleri insanların ağızlıktaki filtreyi temizlemek zorunda olacaklarındandır. Şimdilerde buna da kolaylık var. Çünkü kullan at sigara ağızlıkları üretildi. Çok pahalı olmayan bu kullan at sigara ağızlıkları uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Eskiden sigara ağızlıkları el işlemesi olur o ağızlıkların sadece filtreleri temizlenirmiş. Özellikle gül ağacı kökünden yapılan sigara ağızlıkları üstlerine yapılan el işlemeleriyle eşsiz görüntü sağlamaktadır. Görüntü yanı sıra sigara içindeki bulunan katran ve zefiri süzerek büyük yoğunluktaki zehiri ve kimyasalı yutmamamızı sağlar. O yüzden sigara kullanıyorsak ve tiryakilik durumumuz varsa olabildiğince ağızlıkla içmek mantıklıdır. En uygun sigara ağızlığı nasıl seçilir? Sorusuna verilebilecek en iyi cevap: kullan – at sigara ağızlığı kullanılmasını sağlamaktır. Kullan at sigara ağızlıkları temizleme gerektirmediğinden rahat ve kolaydır.

En uygun sigara ağızlığı içtiğiniz sigaranın sertlik ve yumuşaklık derecesine bakılarak da seçilebilir. Sertlik derecesi sizi tatmin ediyorsa sigaranın normal ağızlık alınarak kullanılabilir. Ama kullandığınız sigara çok sert gelip de biraz daha yumuşak olmasını istiyorsanız o zaman filtresi daha kalın sigara ağızlığı kullanılmalıdır. Ki sigaranın yoğun tadını ve zehrini süzerek size sigaranın tadına varmanızı sağlasın. İşte tamda bu yüzden herkes sigara ağızlığı kullanımını sevmez. Yani kısacası sigaraya bağımlısınız ve sigara içmekten vazgeçemiyorsunuz ama yine de sağlığınıza özen gösteriyorsanız mutlaka sigara ağızlıklarını deneyin ve kullanmaya özen gösterin. En uygun sigara ağızlığını kendiniz seçebilirsiniz istekleriniz ve zevkleriniz sizi en iyi şekilde yönlendirecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ