Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Eskitme Sigara Tabakası

Sigara ve türevlerini kullananlar için çok fazla seçenek ile piyasada bulabileceğiniz ve seçim yaparken de zorlanabileceğiniz sigara tabakası ürünlerini satın alırken nasıl bir karar vereceğinizi siz belirlersiniz.

Kalitesi, rengi, deseni ve ebatları bakımında size en uygun olanı bulabilmeniz için piyasa içinde biraz araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Size en uygun seçeneğe karar vererek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eskitme Sigara Tabakası Nasıldır?

Çok güzel ve piyasada yer alan modellere göre oldukça değişik bir formda hazırlandığı için çok sayıda tütün kullanıcısı için tercih edildiğini söyleyebiliriz. Sevdiğiniz ya da hayranı olduğunuz kişilerin baskılı bir şekilde fotoğraflarını tabakanız üzeriden taşımak isterseniz, özel tasarımlar yapan yerler ile görüşerek nasıl bir şey istediğinizi belirtip, ona sahip olabilirsiniz.

Metalik olmasının yanında, eskitme görüntüsü de verilmiş olan sigara tabakası, ebatları yönünden de oldukça az bir yer kaplamaktadır.

Tabakanın Özellikleri

Üst tarafında yer alan kabartma ile farklı bir tasarım şeklinde hazırlanmıştır. Şık bir görüntü ve kolay kullanımı ile paslanmaz bir metal ile oluşturulmuştur.

Metalik görüntüsü sayesinde kabartmanın daha ön planda görünmesini sağlayan sigara tabakası her zevke uyan şekilde tasarlanmıştır. Satın almayı düşündünüz ürün için ayrıca, 18 adet sigaranın rahat bir şekilde sığdığı da söylenebilir.

Ağırlığı bakımından da cebinizde, çantanızda ya da elinizde kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Farklı bir sigara tabakası arayışında olanlar için tavsiye edilebilecek ürün, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz için, oldukça avantajlı da olacaktır.

Tabaka Hediye Seçeneği Olabilir Mi?

Satın almayı düşündüğünüz tabakayı, eşinize özel bir gün için ya da sadece sevginizi gösterebilmek adına herhangi bir gün içinde hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Ya da Sevgilinize farklı bir hediye arayışına girdiyseniz, metal baskılı eskitme görünümlü sigara tabakası hediye etmeyi göz önünde tutabilirsiniz.

Bunların yanında ise etrafınızdaki arkadaşlarınıza da bu tabakayı alıp onları mutlu etmeyi tercih edebilirsiniz. Sürekli olarak değişik hediye alternatifleri düşünenler için verilebilecek en güzel ve en değişik ürünlerin başında sigara tabakaları yer almaktadır. Ayrıca kendinize de satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ