Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Göğüs Altı Dövmesi

19 Eylül 2018

Göğüs üzerine yapılan dövme modelleriyle, alt kısmına yapılan modeller arasında büyük bir fark bulunur. Dövmenin göğsün üst kısmına küçük veya dikey şekilde uzun bir yapısı olması sağlanıyor. Bunun yerine göğüs altı dövmesi ise yatay şekilde uzun ve dikey uzunluğu fazla olmayan yapıda oluyor.

Göğüs Altı Dövmesi Nasıl Yapılmalı?

Özellikle kadınlarda görülen bu dövme türüyle birlikte direkt olarak genel bir dövme yapısına kıyasla göğsün altına yapılacak olan dövmenin büyük bir önemi bulunuyor. Hem hiçbir şekil bozukluluğuyla karşılaşılmaması hem de şık görünüme olan katkısı nedeniyle bu bölgede şerit halinde dövmeler tercih edilebilir. Üçgen veya dikdörtgen dövme modellerinin kullanılmasıyla birlikte, anlamlı dövmeler aracılığıyla vücudunuzun çok daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Göğüs Altı Dövmesi Modelleri

Göğüs altına uygun bir yapıya sahip olması sağlanan, direkt olarak göğsün çevresinde diğer dövmelerde olduğu gibi dikkat çekebilecek model oluşturulması mümkün.

  • Siyah boyayla yapılanlar daha yaygındır fakat kaliteli bir dövme bulunması halinde herkes tarafından sevilecek bir dövmemin yapılması mümkün olacaktır.
  • Göğüs altı dövmesi Tumblr gibi platformların bünyesinde bu yönde yüzlerce adet örnek bulmak da mümkündür.
  • Her zaman için taşıyabileceğiniz ve kalıcı olarak yaptırırken hiçbir sorun yaşamayacağınız özel dövme yapılmasını talep etmeniz gereklidir.

Kadınlarda Göğüs Altı Dövmesi: Son derece şık bir görünüme sahip olması nedeniyle özellikle kadınlarda herkes tarafından beğenilen bir detaydır. Küçük bir şekil olabileceği gibi, yazı yazılabilir veya direkt olarak iki göğsün altını da kaplayacak şekilde belirlenebilir. Böylelikle hem göğsün genel olarak çok daha dikkat çekici bir görünüme sahip olması sağlanır hem de güzel bir detay olarak tanımlanabilir. Göğüs dövmesi modelleri kadın için çok daha şık bir görünüme sahiptir.

Herkesin ilgi gösterdiği fakat yaptırmaya cesaret bulamadığı dövme türlerinden bir tanesidir. Size yakışacağını düşünüyorsanız, tam olarak yıllar boyunca taşıyacak şekilde seçebildiğiniz bir dövme bulduysanız son derece güzel olacaktır. Göğüs altı dövmesi iki göğüs arasından başlayabileceği gibi, çevresinin tamamını kaplayabilir. Genel kullanımı itibariyle, İki göğsün de altında kalan ve orta kısma da yapılan bir yapıya sahiptir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ