Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Grinderde Öğütün İle Sigara Tabakanız Dolsun

Grinder çeşitleri tütün kullanıcılarının en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. Çünkü genelde sarma sigaralarda, bonglarda, pipelerde, nargilelerde öğütülmüş tütünler kullanılmaktadır. Bu tütünleri kişinin istemiş olduğu boyutta kesebilmesi için de grinderları tercih ederken uygun boyutta alması gerekir. Hammaddesi alüminyum olan grinderlar kişilerin istemiş oldukları tasarımlarda da bulunabilir. Ayrıca sarma sigara kullananlara şık bir sigara tabakası alabilirsiniz.

Grinder sayesinde öğütülen tütünler bonglarda kullanılabilmektedir. Bong çeşitleri kişilerin tütün kullanırken farklılık yaşamış olduğu bir üründür. Bonglar üç farklı çeşitten yapılabilen ürünlerdir. Kişiler kendilerine uygun olan çeşidi seçerek kullanır.

Plastik bonglar diğer bonglara göre en az tercih edilen bir çeşittir. Çünkü plastik bonglar iki veya üç kullanımlık ürünlerdir. Genelde bu ürünleri kişiler ilk bong kullanmaya başladıklarında tercih eder. Ardından da çöpe giderler.

Seramik bonglar ise aslında en şık görünüme sahip olan ürünlerdir. Ancak seramik bonglar hem pahalı olmaları hem de temizlenmesinde bir takım sıkıntıların yaşanması sebebiyle çok fazla tercih edilmemektedir.

En son olarak cam bonglar daha çok tercih edilmektedir. Cam bonglar kolay temizlenebilmesi, uygun fiyata sahip olması ve tasarımlarının hoş olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Pipe Kullanımı Dolayısıyla Sağlıklı Bir Üründür

Tütün ürünü kullanmak isteyen kişilerin genelde en çok tercih ettiği bir üründür. Pipe özellikle eski zamanlarda oldukça kullanılmaktaydı. Çünkü nostaljik bir havası bulunmakta ve özellikle ahşap pipe çeşitleri daha fazla tercih edilir. Ahşap pipeler el yapımı ve kaliteli ürünler olarak görülmektedir. Ama şimdilerde en çok cam pipe çeşitleri daha fazla tercih edilir. Cam pipeler de el yapımı ürünlerdir.

Nargile Geleneksel Bir Tütün Ürünüdür

Nargile çeşitleri günümüzde sıklıkla kullanılan bir üründür. Çünkü hem eskiden gelen bir alışkanlıktır hem de muhabbetlere ortak olabilecek çok uygun bir üründür. Ancak sade şekilde kullanıldığı takdirde kişilere ağır gelebilir ve pahalıdır da. Kullanılan aromalar sayesinde hem uygun fiyatlı hale getirilmiştir hem de tadı yumuşatılmıştır. Çilek, elma, kavun, ananas, vişne gibi birçok aroma kullanılır. Kişiler nargilenin zevkine bu aromalar sayesinde daha da çok varmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ