Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Haftalık Diyetler

30 Haziran 2018

Çok fazla kilo fazlanız yoksa ve tatil gibi zamanlar için veya kilo verememeye başladığınız zamanlarda tekrar kilo vermeye başlamak için haftalık diyetler uygulayabilirsiniz. Sizler için kısa kısa haftalık diyetleri tanıtacağız.

Lahana diyeti: En bilindik diyet şekli diyebiliriz. Kereviz, lahana, ıspanak, gibi gıdaları haşlayarak lahana diyetinizi yapabilir ve vücudunuzdaki ödemin inmesini sağlayabilirsiniz.

Meyve diyeti: Her gün belirli bir çeşitte meyveyi yiyerek ve süt ürünleri ile beslenerek meyve diyeti yapabilirsiniz. Tek bir meyve ile meyve diyeti yapılabilir lakin biz sağlığınız açısından önermiyoruz.

Sebze diyeti: Her gün farklı sebzelerin haşlamalarını yiyerek sebze diyeti yapabilirsiniz. Sebze sularını da içebilirsiniz. İstediğiniz kadar sebze yiyebilirsiniz.

Çiğ besin diyeti: Çiğ olarak tüketebileceğiniz aklınıza meyve, sebze, işlenmemiş doğal ürünleri yiyebiliyorsunuz.

Bitki diyeti: Bitkiler bir çok konuda bizlere alternatif üretiyorlar. Şifalı bitkilerden de bu diyeti yapabiliyorsunuz.

Tavuk ve Kepek Ürünler Diyeti: Bu diyette ise haslanmış ve ızgara ürünleri öğünlerinizde tüketiyorsunuz ve kepek ekmeği veya çavdar ekmeği gibi diyetinize yardımcı olacak ekmekler yiyebiliyorsunuz.

Haftalık diyetler bir hafta içindir ve uzun süreli olarak yapmanız önerilmez. Ayrıca her gün bir saat yürüyerek bu diyetleri yaptığınızda hem vücudunuz ani kilo kaybıyla sarkmamış olur hem de daha çabuk kilo kaybedersiniz. Çünkü her tür gıdadan besin alıyor ve sağlıklı bir yaşam için su tüketimine önem vermeniz gerekiyor. Seçim size kalmış.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ