Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Kafkas Motifli Sigara Tabakası

Kolay taşınabilmesi ve şık tasarımı ile fazlaca tercih edilen sigara tabakası her zevke hitap edebilecek bir dizayna sahiptir. Kafkas modeli ile etrafta görebileceğiniz çok fazla sigara tabakası modelinden daha değişik bir ürün olma özelliği taşır.

Sigara içenlerin paket taşımak gibi bir dezavantajı bulunabilir. Zamanla paket aşınır ve içinde yer alan sigaralar kolaylıkla zarar görebilir. İşte bu nedenle sigara tabakalarına olan talep her geçen gün daha fazla artmaktadır.

Kafkas Motifli Sigara Tabakası Nasıldır?

Sigara tabakası satın almak için yola çıktıysanız vereceğiniz en güzel kararlardan biri Kafkas motifli olan bir ürünü tercih etmeniz olabilir. Diğer sigara tabakalarına göre oldukça göze çarpan ve herkesin fark etmesini sağlayan ürün ile siz de farklı bir hava yaratmış olursunuz.

Üzerindeki şık detaylara bakıldığında çok ustaca hazırlanmış motiflerin olduğunu fark edersiniz. Bu da sizi bu yönde tercihte bulunmaya iter. Metalik ve parlak görüntüsü sayesinde diğer tabaka çeşitlerine göre farklı olduğunu hemen fark edebilirsiniz.

Kafkas Motifli Tabakanın Özellikleri

Öncelikle ürünün paslanmaz bir metal ile üretildiğini belirtmek gerekir. Siz de bu şekilde uzun seneler boyunca rahat bir şekilde kullanırsınız. Hafif bir tasarımı olduğu için, çantanızda, cebinizde ya da elinizde kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Metalik görüntüsü sayesinde şıklıktan ödün vermeden her kıyafetiniz ile harika bir uyum sağlamış olacaksınız. Parlak görüntüsü sizi etrafta daha kolay fark edilebilir kılacaktır.

Sigara tabakası 16 adet sigarınızı içine kolaylıkla yerleştirebilmeniz için klipsli bir sistem ile hazırlanmıştır. Sizde sigaranızı tabakanızda bittiği zaman oldukça kısa zaman içinde yenilerini tabakanın içine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca sigara tabakası almayı düşündüğünüz zaman vereceğiniz en yerinde kararlardan biri olacaktır.

Hediye Seçenekleri

Satın aldığınız ya da almayı düşündüğünüz sigara tabakasını, sevdiklerinize hediye edebilir ve onlara bir anı bırakabilirsiniz. Sigara tabakaları satılan her tütün satılan dükkanda, hediyelik eşya satan yerlerde ya da internet üzerinden satış yapan yerlerden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Eşinize, sevgilinize ya da sevdiklerinize eğer ki sigara kullanıyorlarsa, kullanışlı ve anlamlı bir hediye olarak düşünebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ