Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Kaliteli Puro Kılıfı Markaları Nelerdir?

Yaprak tütünü ya da yaprak tütün parçaları ile doldurulmuş ve yine yaprak tütüne sarılmış tütün ürününe puro denir. Puro Türkiye’de çok fazla kültürü olmayan bir tütün ürünüdür. Ancak ülkemizde çok fazla puro kültürü olmamasına rağmen yine de aksesuarları oldukça fazla satılıyor. Puronun yakılması için özel puro çakmakları, puronun muhafazası için puro kılıfları, puronun daha keyifli içimi için külü tutan puro küllükleri ya da daha ağır içim sağlamak için puro delici ve puro makasları en çok kullanılan puro aksesuarlarındandır. Ancak Türkiye’de çok puro kültürü olmadığı için genelde puro aksesuarları internet üzerinden satılıyor. Yani puro kullanıcıları eğer aksesuar edinmek istiyorlarsa internet platformunu kullanmak durumunda kalacaklar.

PURO KILIFI NEDİR VE NE İŞE YARAR ?

Puro kılıfı puro kullanıcılarının en çok kullandıkları puro aksesuarlarındandır. Puro kılıfları en basit tanımı ile puronun muhafazası için kullanılır. Çünkü puro içinde bulunan yaprak tütünleri oldukça hassastır. Bu yüzden puro içindeki yaprak tütün kurumamalı ya da çok nemli kalmamalıdır. Bu puronun içim keyfini düşürür. Puro kullananların en çok dikkat ettikleri durum budur. Ancak puro kılıfı kullanarak puro içindeki yaprak tütünün kurumaması ya da aşırı nemli kalmaması kolaylıkla sağlanabilir. Çünkü puro kılıflarının iç kısmı hem tütünü kurutmayacak hem de aşırı nemi hapsetmeyecek kumaşlarla kaplanmıştır. Aynı zamanda puro kılıflarının iç kumaş kaplaması tütünün yapışmasını da engeller. Böylelikle puronun muhafazası en doğru ve kolay şekilde sağlanmış olur.

MARKALI PURO KILIFLARI NERELERDEN ALINABİLİR ?

Markalı puro kılıfları genel olarak internet üzerinde satılıyor. Türkiye’de çok fazla puro kültürü olmaması sebebiyle tütüncülerde ya da tütün aksesuarları satan mağazalarda puro aksesuarları bulmak oldukça zor. Ancak internet üzerinde markalı puro kılıfları kolayca bulunabilir. Hem de normaldeki fiyatlarından çok daha ucuz fiyatlara markalı puro kılıfları alınabilir. Ancak internet üzerinden puro kılıfı ya da diğer tütün ürünleri aksesuarları alınırken biraz daha dikkatli olunmalıdır. Elinize gelecek olan puro kılıfının yapıldığı materyali dikkatlice incelemeniz gerekiyor. Böylelikle kolay ve hızlıca puro aksesuarlarını internet üzerinden alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ