Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Karo Motif Baskılı Sigara Tabakası

Şık tasarımlar ile dikkat çekmeyi sevenler için özel bir tasarım şeklinde hazırlanmış sigara tabakası her zevkten kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Piyasada çok fazla desen ve model şeklinde karşınıza çıkan ve bu sayede herkese hitap eden sigara tabakaları, artan tütün tüketimi ile birlikte vazgeçilmez aksesuarlardan bir haline gelmiştir.

Karo Motif Baskılı Sigara Tabakası

Oldukça farklı desenlerin yanında sade ve şık tasarımlar içinde yer alan ve bu şekilde istediğiniz her yerden satın alma imkânınızın olduğu tabakayı, sürekli yanınızda taşımak isteyeceksiniz.

Belirli zamanlarda sigara paketi alan ve bunu yanında taşımayı düşünenler, paketin zaman içine yıpranmasından dolayı hoşnut olmayabilirler. Bu durumda yapılacak en doğru seçimlerden bir tanesi sigara tabakası satın almak olacaktır.

Alacağınız bu ürün sayesinde hem kötü görüntülere engel olacak hem de yanınızda şık bir şekilde taşıyabileceğiniz aksesuara sahip olacaksınız.

Sigara Tabakasının Özellikleri

Uzun ömürlü kullanım sağlamsı için tasarlanmıştır. Üretildiği malzeme nedeniyle yıllar boyunca yanınızdan ayırmanıza gerek kalmayacaktır. Ürünün, paslanmaz metal bir malzemeden üretilmesi, herhangi bir dış etkenden dolayı tabakanızın zarar görmesini engelleyecektir.

Üründe kullanılması tercih edilen altın rengi ile hem şık hem de ağır bir görüntü oluşturması sağlanmıştır. Sigara tabakaları ürün kalitesi bakımından en üst düzeyde tutulmuştur. Bu da yıllar boyunca kullanabileceğiniz ve yanınızda sürekli taşıyabileceğiniz anlamına gelir.

Sigara tabakasının altında ve üstünde yer alan tüm baskılar kabartma şeklinde hazırlanmıştır. Ve sigara tutacağının oldukça hafif olarak hazırlanması, içine yerleştireceğiniz sigaralara zarar verilmesini de engellemiş olur. Toplamda 16 adet sigaraya kadar alabilecek şekilde hazırlandığı için sürekli olarak tabakanın içine sigara yerleştirme zahmetinden de kurtulmuş olacaksınız.

Kimlere Hediye Edilebilir?

Yanında paket taşımak istemeyenlerin veya sevdiklerine hediye olarak vermek isteyenlerin oldukça fazla tercih ettiği hediye seçeneklerinden biri olan sigara tabakası piyasada her hediye dükkânında karşınıza çıkar. Bunun yanında, tütün satılan dükkânlarda, internet üzerinden bu tür ürünler satılan yerlerden de oldukça kolay temin etmeniz ve eşinize, sevgilinize ya da arkadaşlarınıza hediye etmeniz mümkündür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ