Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Kendi Tarzınızı Yaratın

25 Haziran 2018

Hepimiz bir şekilde giyiniyoruz ve dışarıya çıkıyoruz. Çoğu zamanda giydiklerimiz üzerimizde iğreti duruyor ve dışarıya çıktıktan sonra fark ediyoruz. Gelin bugün sizlere hep birbiriyle uyumlu ürünleri giyerek nasıl hep şık görüneceğinizden biraz bahsedelim. Tarz yaratarak hem sürekli şık görünebilecek hem de kıyafet arama derdinden kurtulabileceksiniz. Öncelikle spor kıyafetler ve klasik kıyafetler olarak daha çok hangi şekilde giyindiğinize bakarak hangi tarza yakın olduğunuzu belirleyin.

Gündelik kıyafetler:

  • İşe hemen t-shirtlerinizi, bodylerinizi, jeanlerinizi kombinleyerek başlayalım. Büyük puntolu yazılı, olabildiğinde salaş kıyafetlerinizi tam tersi kip duran, sıkı sıkı sizi saran pantolonlarla giyerek kendi tarzınızı yaratın.
  • Gardırobunuzda değişik bulduğunuz aksesuarları mutlaka bulundurun ve sadece o göze çarpacak şekilde kıyafetinizi mümkün olduğunca sade tutun.
  • Şapkalarla tarz yaratmanız çok kolay olacaktır. Tabii kıyafetlerinizle iyi uyum sağlamak kaydıyla.

Gece kıyafetleri:

  • Tülden ve işlemeli kıyafetler üzerinizde çok güzel görünecektir, bunları daha sert deri gibi, süet gibi aksesuar ve ayakkabılarla tamamlayarak kendi tarzınızı yaratın.
  • Normal zamanlarda da sizi şık gösterecek taşlı, pullu, belirgin biçimde üstlerden hoşlanıyorsanız bunları ince penye veya kumaştan yapılmış pantolonlarla tamamlayarak spor şık bir tarz yaratabilirsiniz.
  • Gece çıkarken tarz olmak için ise, keskin çizgili ve şeritli elbiselerden faydalanabilirsiniz.

Tarz yaratırken absürd görünmemek için çok fazla detayı bir arada kullanmayın. Çok gösterişli alt ve üstleri bir arada kullanmaktan kaçının.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ