Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Kırışıklıklar İçin Nemlendirici Maske

Kırışıklıklar için nemlendirici maske yapımı aracılığı ile tüm cilt problemlerini çözüme kavuşturabilirsiniz. Bayanların büyük dertleri arasında yer alan kırışıklık problemi artık kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız maske yapımı ile son buluyor. Doğallığı ön plana çıkararak cildinizdeki nem eksikliğini gideren bu maske aynı zamanda ciltteki leke sorununu da çözüme kavuşturuyor. 30 yaş üstü bayanlar için biçilmiş bir kaftan olacak kırışıklıklar için nemlendirici krem aracılığı ile sizlerde kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Cilt zamanlar elastikiyetini kaybederek kırışıklık sorunun meydana gelmesine sebep olur. Bu tür sorunlar ile karşı karşıya kalmamak adına cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi karşılayabilirsiniz.

Kırışıklıklar için nemlendirici maske yapımı:

1 tatlı kaşığı çuğa çiçeği yağı

1 çorba kaşığı bal

3 çay kaşığı süt

Mucizevi maskeler arasında öncülüğünü koruyan kırışıklıklar için nemlendirici maske yapımı için kolları sıvama zamanı. Kırışıklıklar için nemlendirici maske yapımında öncelikle 3 çay kaşığı süt ve 1 çorba kaşığı bal birbiri ile özleşene kadar karıştırılır. Bu uygulamanın ardından hazırlanılan karışıma 1 tatlı kaşığı çuğa çiçeği yağı eklenerek karıştırılır. Bu işlemin ardından hazırlanılan karışım yüz bölgesine ince bir tabaka halinde sürülerek masaj aracılığı ile yedirilir. Yaklaşık 15 dakika bekleme süresinin ardından, maske uygulanan bölge ılık su aracılığı ile yıkanır. Yıkama işlemini soğuk ya da sıcak su aracılığı ile gerçekleştirirseniz şok etkisi yaratabilirsiniz.

Uygulamaya alacağınız kırışıklık maskesinin sahip olduğu süt, ciltte onarım sürecinin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Cildi yumuşatarak parlamasını sağlayan süt aynı zamanda temizleme görevini de üstlenmektedir. Maskenizde sahip olduğunuz 1 çorba kaşığı bal ise sahip olduğu anti-mikrobik özelliği ile cildin iyileşmesini desteklemektedir. Cildin sahip oldu tonu açarak sivilce tedavisi için de biçilmiş bi kaftan olan balı sadece problemli bölgeye masaj yaparak ta uygulamaya alabilirsiniz. Maskenizin içerisinde yer alan çuğa çiçeği yağı ise sahip olduğu çoklu yağ asidi aracılığı ile hücrelerde meydana gelen yağlanmayı önler. Ciltteki yağlanmayı azaltan erula asidi aracılığı ile sizlerde kusursuz bir görünüme kısa zaman zarfında sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ