Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar

Bayanlar yüz güzelliğine çok önem vermektedir. Kirpikler de bu güzelliğin pir parçasıdır. Bayanlar genellikle kirpiklerin güzel görünmesi için rimel uygularlar. Fakat rimel geçici uzunluk ve dolgunluk verir. Artık kirpik dolgunlaştırıcı serumlar yardımıyla kaşlarınızda uzun süreli dolgunluk kazanabilir ve çarpıcı bakışlar kazanabilirsiniz.

Lash Genesis Kirpik Dolgunlaştırıcı Formül

Kirpiklere dipten uca bakım yaparak dolgunluk görümü verir. İçerisinde peptid ve aminoasit içeren bu formül bir yağ gibidir. Böylelikle kirpiklerinizdeki nem oranını yükseltir. Kesin çözüm alabilmek için gün içerisinde iki kez kullanılır, tercihiniz sabah akşam olabilir.

Priori Lash Recovery Kirpik Dolgunlaştırıcı Formül

Diğer ürünlerden biraz farklı olan Priori Lash Recovery üç etkiye sahiptir. Kirpikleri sadece dolgunlaştırmakla kalmaz. Bu ürün düzenli uygulama sayesinde kirpikleri dolgunlaştırır, uzatır ve kalınlaştırır. Priori Lash Recovery, kirpik dolgunlaştırıcı serumlar arasında en iyi ve en fonksiyonlu olanlarından biridir. Akşamları makyajınızı tamamıyla temizleyin ve yatmadan önce dipten uca bu ürünü uygulayın. Günde bir kez kullanmanız yeterli olacaktır. Kısa bir zaman sonra gözle görülecek değişime şaşıracaksınız.

Nyx Kirpik Dolgunlaştırıcı Formül

Bu formülle rimel kullanmaya son verebilirsiniz. Çünkü Nyx sadece dolgunlaştırmayıp kirpiklere hacim vererek sizi muhteşem hissettirecek. Her gün hiç aksatmadan, yatmadan önce bu ürünü uygulayın. Sonuçlarına bayılacaksınız.

Oriflame Hyper Stretch Kirpik Dolgunlaştırıcı Formül

Kirpiklerin dolgun ve hacimli olmasını sağlar. Etkisini ancak düzenli kullanarak görebilirsiniz. Bu yüzden günde en az bir kez uygulayın ve doğal kirpik görünümüne ulaşın.

Kirpik Dolgunlaştırıcı Serumlar Nasıl Kullanılır?

  1. Öncelikle göz çevrenizdeki tüm makyajı ve kiri tamamıyla temizleyin.
  2. Serumun kapağını açarak fırçaya az miktarda formülden alın
  3. Fırça yardımıyla öncelikle kirpik diplerine kalem çeker gibi uygulayın.
  4. Göze temas ettirmeden, formülü alt kirpinizin diplerine uygulayın.
  5. Serumu rimel çekermiş gibi, tüm kirpiğe yayın.
  6. Birkaç dakika kurumasını bekleyin ve gözlerinizi açın.

Artık kirpik kirpik dolgunlaştırıcı serumlar sayesinde yüzünüz ön planda ve bakışlarınız daha da çarpıcı olsun. Fakat bu serumları hiç aksatmadan kullanın ki yararını görün.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ