Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Klasik Modellerde Sigara Tabakaları

Sigara tabakası modellerinde şekil ve boyut olarak birçok değişiklikler yapılıyor. Modellerde klasik, spor, modern tasarımlar bulunuyor. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan sigara tabakası için şık tasarımlar bayan ve erkekler için kullanışlı bir aksesuardır.

Seçilen modellerde dikkat edilmesi gereken konulardan biri ürünün kaliteli malzemeden yapılmasıdır. Dayanıklı sigara tabakaları ömür boyu rahatlıkla kullanılıyor.

Sigara Tabakası Nedir?

Sarma sigara kullanan kişilerin sıklıkla kullandığı sigara tabakası, ürünleri korumakla kalmaz şık bir görünümde sağlar. Sigara sarma makinesi ile yapılan tütün ürünlerinde sigaraların boyutları ve kalınlıkları değişiyor. Tüm sigara çeşitlerine uygun sigara tabakası modelleri bulmak mümkündür.

Sigara tabakası, yapımında kullanılan materyaller sayesinde sigara paketine göre daha dayanıklı bir eşyadır. Kutu şeklini andıran görüntüsü ve dış yüzeyinde kullanılan tasarımları ile dikkat çekici bir sigara aksesuarıdır. Kapaklı ve ince bir kutu olan sigara tabakası içine 20 adet sigara alıyor.

Sigara Tabakası Nasıl Kullanılır?

Kapaklı ve ince bir kutu olan sigara tabakası içine 20 adet sigara alıyor. Tütün sarma makinesi ve hazır sigara paketlerinden aldığınız sigaraları, seçmiş olduğunuz tabaka içerisine yerleştirin. Sigara tabakanızı dilediğiniz anda her yerde kullanabilirsiniz.

Sigara tabakası modelleri içinde klasik tarzda eşyalar bulmak istiyorsanız sosyal medya ve alışveriş sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Güvenli şekilde alışveriş yapabileceğiniz sayfada birçok ürünü aynı anda inceleyebilirsiniz. Ürünlerin çeşitliliğinin yanında uygun fiyatları ile şık ve kullanışlı sigara tabakaları sahip olabilirsiniz.

Sigara Tabakası Klasik Modeller Hangi Üründen Yapılır?

Babanıza veya sevgilinize klasik modellerde sigara tabakası almak istiyorsanız Web sayfaları inceleyebilir ya da tütün ürünleri satan, hediyelik eşyaların bulunduğu dükkanları gezebilirsiniz.

Klasik tasarımlarda ve görünümde sigara tabakası almak için kullanılan malzeme oldukça önemlidir. Sigara tabakalarında dilediğiniz model ve çeşitte sigara aksesuarı bulabilirsiniz. Daha ağır ve klasik görüntüye sahip olmasını istediğiniz sigara tabakalarında deri, metal, gümüş, süet gibi ürünlerden yapılan tabakaları seçmelisiniz. Sigara tabakası genel olarak metal ve gümüşten yapılır. Üzerine deri ve süet gibi malzeme kaplanarak şık bir görünüm elde edilir. Tabaka üzerine lazer kesimlerle kalıcı şekiller çiziliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ