Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Lif Yapılışı Videolu Anlatım

29 Temmuz 2018

Lif Yapılışı Videolu Anlatım örneklerinde 2018’in en trend modelleri yer alıyor. Kesli lif modelleri, bağcıklı, fiyonklu modeller ve tamanne lif örgüsü modelleri gibi seçenekler bulunuyor. Midye ve uzun lif modelleri, hediyelik ve günlük kullanımlar için en çok tercih edilen ürünler arasında.

Lif Nasıl Yapılır?

Tığ ile örülerek yapılan lif modelleri, şiş örgüsüyle de tuğla modelleri veya düz örgü teknikleriyle yapılabiliyor. Eski zamanlarda el bezi olarak kullanılan örgü modelleri, peçete örgü modelleri, günümüzde lif örgü tekniklerine uyarlanarak farklı modeller oluşturuluyor.

Kolay lif örnekleri anlatımlı video seçeneklerinden; yelpaze, üçgen, keseli, lale- gül deseni, tuğla modeli, Şirin Baba modeli, çam dalı modeli, pıtırcık modeli gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

En Beğenilen Lif Modelleri

Çiçekli lif modelleri 2017 yılının en beğenilen ve en çok örülen seçenekleri arasındadır. Düz kese örgü üzerine işlenen çiçek motifleri veya lale, çiçek deseni şeklinde örülen lifler, çeyizlik ve damat bohçası için en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Kar tanesi lif modeli, çubuk lif modeli ve üzümlü lif modelleri pratik ve şık çeşitlerdendir. Lahana lif modeli kata kat görünümü, zarif örgü tekniği ve estetik görünüşü ile 2018’in en beğenilen örgü lif modelleri arasındadır. Örgü tekniği ortdan başlayarak, kolay şekilde yapılır.

Lif Örgüsü Modelleri

Kolay örgü teknikleri, lif işleme ve süsleme modelleri, damat bohçası lifleri, bebek lifleri ve günlük kullanımlar için kolay lif modellerini, anlatımlı ve resimli modellerinden kolayca işleyebilirsiniz.

Lif Yapılışı Videolu Anlatım seçeneklerinde, tüm örme tekniklerinin ve lif örmenin püf noktalarını, iplik seçimlerini en ideal kullanım metotlarını öğrenebilirsiniz. Kendiniz, sevdikleriniz ve hediyelikler için birbirinden şık lif modellerini, kaliteli ve yumuşacık ipliklerle örmeniz tavsiye edilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ