Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Metal Tasarımlı Sigara Tabakaları

Şık tasarımları hayatında yer vermek isteyen ve sigara tabakası şeklinde de bunu göstermek isteyenler için oldukça değişik modellerin çevrenizde bulabileceğiniz söylemek mümkün. Metal görünüme sahip tabakaların oldukça sade olanlarının yanında baskılı ve değişik desenli olanları da mevcuttur.

Metal renginin sigara tabakaları üzerinde daha bir ağır göründüğünü fark eden ve bunu tasarımlarında yer veren sigara malzemeleri üreticileri her geçen gün farklı bir başka model ile satışlarını sürdürür. Siz de değişik modellerin yer aldığı hediyelik eşya ya da tütün ürünleri malzemeleri satılan yerlerden bu ürünleri satın alma imkanı yakalarsınız.

Metal Sigara Tabakaları

Metalin en kullanışlı ve en şık aksesuarlardan bir tanesi olduğu bilinmektedir. Siz de eğer ki sigara tabakanızda böyle bir özelliği yanınızda taşımayı düşünüyorsanız öncelikle nasıl bir malzeme kalitesi ile üretildiklerini kontrol ettikten sonra satın almalısınız.

Ürünün kalitesi size uzun yıllar boyunca kullanma avantajı sağlayacağı için önemlidir. Taşımayı tercih ettiğiniz yerde kolay bir şekilde çizilmesini engelleyecek şekilde özel bir kaplama ile üretilmiş olmalıdır.

Çakmaklı Sigara Tabakaları

Sigarasını ve çakmağını bir arada tutarak her kullanımda bu şekilde yanlarında olmasını isteyen sigara içicileri için yeni bir model olarak çakmaklı modeller piyasaya sürülmüştür. Bu modeldeki sigara tabakaları hem kullanım açısından pratik hem de her yere yanınızda götürebilme adına oldukça konforludur.

Çakmak için ayrıca bir gaz ya da benzin ihtiyacı duymadan, USB şarjı sayesinde kolaylıkla çakmağı şarj edebilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu sayede hem güvenli hem de kullanışlı olması söz konusudur.

Kimlere Hediye Etmeli?

Eğer sigara tabakası hediye etmeye karar verdiyseniz öncelikle bu kişinin kadın ya da erkek olmasına göre seçiminizi yapmanız gerekir. Kadınların biraz daha renkli ve desenli modelleri, kabartmalı tasarımları tercih ettikleri bilinir.

Erkelerin ise sigara tabakaları taşırken şık ve sade tasarımlar üzerinde daha çok durdukları görülür. Bu nedenlerle ister eşinize, ister, sevgilinize ya da sevdiklerinize hediye vermeyi düşünün, onarlın kişisel zevklerini göz önünde bulundurmaya çalışarak karar verin.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ