Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Metalik Sigara Tabakası

Sigara içenlerin yanında sürekli taşıdıkları paketlerden kurtulmak ve daha şık bir şekilde yanlarında taşımak istemelerinden dolayı sigara tabakası almayı tercih ettikleri görülür.

İnsanların farklı zevkleri düşünülerek hazırlanmış ve her cinsiyet için değişik model ve renklerde üretilmiş sigara tabakalarına etrafınızda yer alan hediyelik eşya dükkânlarında ya da tütün satılan dükkanlarda kolayca ulaşmanız da mümkün olmaktadır.

Metalik Sigara Tabakaları Nasıl Olur?

Farklı desen ve modellerde karşımıza çıkan sigara tabakaları en çok da metalik olanları üzerinden tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise metal tasdarımalrın daha fazla desen ve çeşit içermesinden kaynaklanır.

Siz de metal bir sigara tabakası düşünüyorsanız yerinde bir karar vermiş olduğunuz söylenebilir. Sigaranızı sürekli olarak paket halinde yanında taşıyanlardansanız, sigara tabakası sayesinde klasik bir görünümden çıkmış da olursunuz.

Parlak görüntüleri ve farklı havası ile tütün kullanan kişilerin sürekli tercih ettiği sigara tabakaları kişiye özel farklı tasarımlar ile de üretilmektedir. Bu sayede siz de özel tasarımlar yapan bir yere nasıl bir tabaka istediğinizi belirttikten sonra kısa zaman sonra dilediğiniz model ve renkte sigara tabakası sahibi olabilirsiniz.

Metalik Tabakaların Özellikleri

Adından da gayet net anlaşıldığı üzere metalik tabakalar son yıllarda çok sayıda tütün içicisi tarafından kullanılmaktadır. Bu üründe hem kullanılan malzeme hem de kullanım kolaylığı açısından böyle bir tercih yapıldığı söylenebilir.

Özel olarak paslanmaz bir metal malzemeden üretilen ve bu sayede uzun ömürlü olması sağlanan sigara tabakaları gittiğiniz her yere oldukça kolay şekilde taşımanız içinde çok hafif bir tasarım ile üretilmiştir.

18 adetten oluşan sigara koyma bölmesinde ise kısa aralıklarla sigara takviyesi yapma zorunda kalmadan kullanımınız düşünülmüştür.

Kimlere Hediye Edilebilir?

Hediye almayı düşündüğünüz ve özel bir hediye olarak düşündüğünüzde ilk önce sigara tabakaları üzerinde düşünerek, değişik bir hediye alternatifi araştırabilirsiniz.

Almak istediğiniz ürünü, eşinize, sevdiğiniz insanlara ya da sevgilinize hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Farklı bir hediye olacağı için hem siz daha çok akılda kalacaksınız hem de farklı bir hediye olacağı için, karşınızdaki insanlar daha fazla mutlu olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ