Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Metalik Ve Çakmaklı Sigara Tabakası

Son yıllarda sigara malzemeleri ile satışlarını arttıran üreticiler her geçen gün yeni sigara tabakaları modellerini piyasaya sürmektedir. Bu sayede piyasadaki ürün çeşitliliği de artış göstermektedir.

Sigara tüketiminin artış hızına bağlı olarak tütün ve ürünleri üzerine çok sayıda ürün etrafınızda kolaylıkla bulacağınız şekillerde yer alır. Sigarasını kolay ve güvenir bir şekilde taşımak isteyenler, yanında çakmak da dahil olsun istediklerinde bu model üzerinden tercihlerini gerçekleştirmektedir.

Çakmaklı Sigara Tabakaları Nasıl Olur?

Sigarasını ve çakmağını farklı yerlerde tutmaktan sıkılan kişiler yeni üretilen ve her zaman için diğer yönteme göre daha kullanışlı olduğu test edilen çakmaklı sigara tablası modellerini tercih ederler.

Sigara tabakasının içinde 18 adet sigaranın sığabileceği bir bölme vardır. Buradan istediğiniz zaman sigaranızı alabilir ya da bittiği zaman en kısa sürede yenilerini içine ilave edebilirsiniz.

Kullanım açısından oldukça pratik olan bu modelde, her iki malzeme de bir arada olacağı için, sürekli yanınızda taşıma ihtiyacı da hissedeceksiniz.

Ürünün Özellikleri

Metalik görüntünün ürün üzerine yerleştirildiği ve bu sayede ağır ve farklı bir hava yaratan metalik tasarım kalitesi ile de göz doldurur. Özel olarak geliştirilen ve paslanmaz metal bir malzeme içeriği ile hazırlanmış ürün, içinde 18 adet sigarayı barındırabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Sigara tabakası üzerinde yer alan çakmak ise, usb ile kolaylıkla şarj edilebilir nitelikte olacağı için, gaz ya da benzin derdi olmadan çakmağın kullanımı sağlanacaktır. İstediğiniz yerde kolaylıkla çakmağınızı şarj edebiliyor olmanız size kullanım kolaylığı da sağlayacaktır.

Metal görüntüsü ve parlak tasarımı ile her zevkten kişinin rahat bir şekilde yanında taşıyabilmesine olanak tanınmıştır.

Hediye Seçeneği Olabilir

Kendi kullanacağınız bir tercih yapabileceğiniz gibi, eşinize, arkadaş ya da sevgilinize de özel günlerinde farklı bir hediye alternatifi olarak düşünebilirsiniz. Sigara tabakası çeşitleri içinde en çok talep gören ve en şık detayları ürün bünyesinde bulundurması nedeni ile bu ürün her hediyelik eşya dükkanında ya da internetten satış yapan online sitelerde de kolaylıkla satın alınabilecek durumdadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ