Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Motif Baskılı Sigara Tablası

Çok farklı tasarımlar ile karşınıza çıkan ve her tütün kullanıcısının vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan sigara tabakaları çevrenizde oldukça fazla karşınıza çıkmaktadır. Son yıllarda artan sarma tütün tüketimine bağlı olarak, çeşitleri bakımından da her zevke uyum sağlayan ve kişiselleştirilmiş sigara tabakaları bulmanız mümkün.

Baskılı Sigara Tablaları

Genelde paslanmaz çelikten imal edilen ve boyu sayede uzun ömürlü bir kullanım imkansı sunan, sigara tabakaları, kaliteli işçiliği ve metal malzemesinin kalitesinden dolayı oldukça fazla talep edilir.

Tabaka içinde yer alan yaylı sigara tutacağı sayesinde, tablanın içine koymuş olduğunuz sigaralar artık dökülmeyecek ve etrafta kötü bir görüntü oluşmasına en gel olacaktır.

Baskıları kabartmalı olduğu için oldukça şık görünen ve etrafta daha kolay fark edilmenizi sağlayan tablalar ile, kullanım ve taşıma kolaylığı yaşayacaksınız. Klipsli olarak üretilen ve açıp kapatmanıza yarayan kilitleme sistemi ile kullanan kişilerin yanlarından asla ayırmak istemeyecekleri bir aksesuar olarak söylenebilir.

Sigara Tablaları Kullanım Yerleri

Sigara paketi taşımak istemeyen ve bunun yerine sarma tütünleri tercih edenler için, sigara tablaları oldukça iyi bir seçenek olarak gösterilir. Kullana kişilerin ellerinde ya da çantalarında gayet pratik bir şekilde taşıyabilmesi için tasarlanmıştır.

Sigara tabakası almayı düşünenler içini satına alabilmeleri mümkün olan çok fazla sayıda seçenek yer alır. Örneğin tütün ve tütün ürünleri satan bir dükkanda, çevrenizde görebileceğiniz hediyelik eşya mağazalarında ya da internet üzerinden satış yapan sitelerde sigara tabakası bulmanız mümkün olmaktadır.

İşçiliğindeki kaliteden ve farklı renk seçeneklerinden dolayı çok fazla tütün kullanan kişinin ilgi duyduğu ve kullanımındaki kolaylığı nedeniyle tercih ettiği bu ürünü sizde yanınızdan ayırmak istemeyecek ve sevdiklerinize hediye etmek isteyeceksiniz.

Kolay Taşınabilir Mi?

Sigara tabakalarının herkese ve her keseye uygun modelini piyasada oldukça kolay bulabilirsiniz. Bu sayede nasıl bir sigara tabakası istediğinizde karar verdikten sonra, çantanızda ya da elinizde taşıyabileceğiniz modelleri inceleyerek karar vermeniz halinde siz de etrafınızda farklı bir görüntü oluşturmuş olacaksınız. Bu anlamda düşünüldüğünde kullanımı oldukça kolay, taşıması da pratik olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ