Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Özel Tasarım Sigara Tabakası

Hediyelik ürün alırken en çok dikkat edile konulardan biride kaliteli ve şık olmasıdır. Sigara kullanan kişiler için alınacak hediye ve aksesuarlarımdan biride sigara tabakasıdır. Tabaka modelleri günlük hayatta sıklıkla kullanılır ve hoş bir görünüm sağlar.

Web sayfalardan alabileceğiniz sigara tabakaları uygun fiyatları ile tercih edilen hediyelik eşya çeşitleri arasındadır. Güvenilir sayfalardan alınan gümüş ya da altın kaplama sigara tabakalarının garantisi olduğu gibi ömür boyu kullanılan sağlam ürünlerdir.

Sigara Tabakası Nedir?

  • Sigara makinesi kullanan kişilerin kullandıkları tabakalar artık normal sigara paketi alan kişiler tarafından da tercih ediliyor.
  • Şık ve dekoratif görünümü ile tercih edilen sigara tabaklarında ürün çeşitliliği olukça fazladır.
  • Kullanmış olduğunuz her tür sigarayı taşıyabileceğiniz tabakalarda geleneksel motifler ve modern tasarımlar kolaylıkla uygulanabiliyor.
  • 20 adet sigarayı bir arada taşıyan tabakaların farklı modellerinde en az 8 sigara konuluyor.
  • Tabaka içine konulan sigaraları sabit bir şekilde tutan lastik şeklinde aparat bulunuyor. Bu aparat sayesinde kapağı açılan tabaka içinden sigaralar düşülmüyor ve düzenli bir şekilde duruyor.

Özel Tasarım Sigara Tabakası Nerde Satılır?

  • Kişiye özel olarak hazırlana sigara tabakaları üzerine dilediğiniz şekil, yazı, tarih ve resim çizdirebilirsiniz.
  • Lazer çizim yöntemi ile uygulanan motifler kalıcı olmakla birlikte uzun yıllar kullanılıyor.
  • Kişiye özel tasarım sigara tabakası üzerine yapılan çizim ve yazı sayesine hediye sahibi kendini daha değerli hissedecektir.
  • Erkek ve bayanlar için alınan sigara tabakası modelleri günlük hayatta kolaylıkla kullanılır ve zarar görmez.

Sigara Tabakası Modellerini Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Tabaka çeşitlerinde çakmaklı, sade, uzun – kısa sigara tabakaları, ahşap, deri, metal, gümüş ve altın kaplama ürünler bulunuyor. Hediyelik eşya olarak seçilen tüm sigara tabakaları üzerinde özel tasarımlar kolay bir şekilde yapılır.

Web sayfalardan ve hediyelik eşya mazaklarından bulabileceğiniz ürünleri kaliteli bir kutu içerisinde hediye edebilirsiniz.

Sigara tabakası alırken kullanılan malzemenin kaliteli ve şık durmasına dikkat edin. Bilindik markalarında ürettiği sigara tabakalarında herhangi bir sorun yaşandığında ger iade yapabilir ve ürün garantisinden faydalanabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ