Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Pipo Çakmak Ucuza Bulunur mu?

Sevgili pipo severler çok iyi bilirler ki pipo içmek bir sanattır. Pipoyu seçmekle başlar bütün iş, pipoyu tütünle doldurursunuz. Tabi ki pipo tütünü de özeldir tıpkı pipoya tütünü yerleştirmek gibi nazikçe yavaş yavaş dolduracaksın tütünü sen nazik davranacaksın ki pipo da seni nazik nazik zevklendirsin. Hayatta her şey karşılıklı bunu unutmadan yaklaşacaksın pipoya. Pipoya nazik davranacak onu düşünerek hareket edeceksin sonrasında zahir gibi dumanla haşır neşir olmak istemiyorsan. İşte bütün bunlar pipo için ön hazırlıkların, birde pipo çakmağını ve pipo kaşığını unutmayacaksın. Pipo içmek kibar, naif ve sabırlı insanların işidir. Pipoyu içime hazırlarken tıpkı bir bayanla sohbet ediyor gibi özenle davranacaksın.

Pipo severler çok iyi bilir nasıl doldurulur? Nasıl yakılır? Ama biz bilmeyenler için biraz bahsedelim… Pipo sıkı sıkıya doldurmaya gelmez. Çünkü arada hava geçişi olmaz dumanı alamaz tütünün tadına varamazsınız. Onun için pipoyu azar azar yeteri kadar dolduracaksınız. İçinde hava dolaşsın dumanı tütsün ve o tütünün tadına zevkine var. Tamam, pipoyu doldurduktan sonra nasıl yakacağız? İşte bunun için de özel pipo kibriti ya da pipo çakmağı kullanacaksınız. Pipo çakmağı daha çok tercih edilen bir üründür. Pipo çakmağı piyasada 50 TL ile 300 TL arasında markalarına göre bulunabilmektedir. Yani pipo çakmak ucuza bulunabilir illaki pahalı olacak diye bir kaide yoktur. Pipo çakmağı tütünün orta kısmından daireler oluşturarak yakacaksınız. Eğer direk yakmaya kalkarsanız tütünü kurutursunuz.

Pipo içenler ya da pipo severler bilirler ki gerçekten pipo kullanabilmek bir sanattır. Pipo severler onu nazlı bir kız gibi yavaş yavaş hazırlar, yavaşça yakar ve eşsiz tadına ulaşırlar. Herkes çok merak eder pipoyu hele de son zamanlarda internette en çok sorulan sorular arasında olmaktadır. Pipo hem hazırlaması hem de malzemelerinin gereği biraz pahalı ve zahmetlidir. Ama severler ne bu zahmeti ne de pahalılığını dert etmezler. Sadece zevkine varmak onlar için yeterli ve harikadır. Pipo severler bu zevk için her şeyi feda edilebilirler.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ