Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Puro İçin Sigara Tabakası

Sigara çeşitlerinden olan puro için sigara tabakaları bulmak oldukça kolaydır. İnternet sitelerinden ve tütün mağazalarından puro tabakaları bulabilirsiniz. Puro sigaraya göre daha büyük ve tabakada yer kaplayan bir üründür. Normal sigara tabakalarında puro taşımanız zordur. Puro için özel olarak hazırlanan tabaka modellerinde dilediğiniz tasarımda ürün bulunuyor.

Puro Tabakası Nedir?

  • Sigara tabakaları kutu şeklinde ince ve kolay taşınabilen bir eşyadır. Puro tabakalarında aynı tasarım özeliğine sahip olmakla birlikte biraz kalın ve uzun olabilir. Tüm sigara çeşitlerine göre hazırlanan tabakaları kullanışlı ve dayanıklı ürünlerdir.
  • Tabaka çeşitlerinde kullandığınız sigara tütününe göre farklı malzemelerden hazırlanan ürünle bulabilirsiniz. Sigara tabakaları çeşitlerine göre içinde 20 adet ya da 10 adet tütün ürünü taşıyabilir. Özelikle sarma tütün kullanan kişilerin tercih ettikleri sigara tabakaları sağlam olma özeliği ile tercih ediliyor.
  • Sigara tabakasını kullanmak için tercih edilen ürün içerisine sigaralarınız yerleştirin ve gün içerisinde cebinizde, çantanızda taşıyın.
  • Şık bir sigara aksesuarı olan tabakalarda çeşitleri alarak gittiğiniz farklı ortamlara özel sigara tabakaları kullanabilirsiniz.

Puro Tabakası Nasıl Kullanılır?

Sigara tabaka modellerinde uzun, kısa, kalın sigaralar için farklı modellerde tabakalar bulunuyor. Tabaka modellerinde kutu şeklini andıran çeşitlerin olduğu gibi farklı tabaka eşyalarımda bulunuyor. Deri, metal, çelik, plastik, gümüş, süet gibi malzemelerle tasarlanan sigara tabakalarını taşımak oldukça kolaydır.

Puro kullanan kişiler genellikle klasik ve daha ağır duran çeşitleri tercih ediyor. Puro tabakaları sigara tabakasına göre daha büyük kutu şeklindedir. Tabaka üzerine dilediğiniz model ve materyali kullanabilirsiniz.

Puro Tabakası Modelleri Nerde Satılır?

  • Puro kullanan kişilerin aksesuarları genel olarak metal ve deriden yapılıyor.
  • Çakmak ve sigara tabakaları farklı boyutlarda ve özeliklerde olan puro içicileri aksesuar olarak tercihlerini internet sayfasından ve çeşitli mağazalardan temin edebilirsiniz.
  • Güvenilir ve bilindik alışveriş sayfalarından çeşitli sigara tabakası modelleri bulunuyor.
  • İnternetten özel tasarım sigara tabakası modelleri yaptırmak mümkün.
  • İnternetten sipariş edilen sigara tabakası en kısa sürede adresinize teslim edilecektir.
  • Ödeme yöntemlerinde de kolaylık sağlayan alışveriş siteleri yenilenerek farklı ürünleri kullanıcılarına sunmaya devam ediyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ