Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Şarjlı Sigara Tabakası

Sürekli ve uzun yıllar kullanılabilecek sigara tabakaları aksesuar olarak tercih edilen ürünler arasında. Takım halinde de bulabileceğiniz sigara tabakalarında birçok farklı türde tabaka modelleri bulabilirsiniz. çeşitli markalarında ürettiği sigara tabakaları gün geçtikçe değişiyor ve yeni modeller üretiliyor.

Kullanımı oldukça kolay ve taşıma rahatlığı veren sigara tabakalar dış görünümünde ve tasarımında farklılıklar bulunuyor. Sade, çakmaklı, uzun ya da kısa seçeneklerinin yanında deri, metal, plastikten üretilen sigara tabakaları vardır.

Sigara Tabakası Nedir?

  • Sigaranın zarar görmeden saklandığı kutu benzeri eşyaya sigara tabakası
  • Tabakaları içinde çeşitlere ve kullanım alanlarında göre değişiyor.
  • Farklı sigara tabakaları içerisine aynı zamanda çakmak da konuluyor. Daha büyük ve kalın olması nedeniyle şarj edilen sigara tabakaları tercih ediliyor.
  • Sigara tabakaları aksesuar olarak kullanılırken kişiye özel tasarımları ile kullanıcıların kendini özel hissetmesini sağlıyor.

Şarjlı Sigara Tabakası Nedir?

İstediğiniz tarzda ve renkte bulabileceğiniz sigara tabakalarında şarj edilen ve çakmaklı modeller bulunuyor. Çakmaklı sigara tabakaları görünüş ve boyutu ile klasik sigara saklama kutularına benziyor. İçinde bulunan mekanik tasarım ve çakmak nedeniyle sigara konulan bölüm daha küçük olabilir.

Standart bir çakmaklı sigara tabakası 10 cm boyunda ve 120 gram ağırlığındadır. Gümüş kaplama ya da paslanmaz çelikten üretilen sigara tabakaları kaliteli bir ürün olarak satılıyor.

Tabaka üzerinde bulunan butona basarak çakmağı yakabilirsiniz. Şarjla dolan çakmağın yeniden kullanılması için USB girişi ile şarj ediliyor.

Sigara Tabakası Modellerini Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  • Sürekli kullanmak istediğiniz sigara tabakaları için kullanılan malzemenin kalitesi ve çeşidi önemlidir.
  • Genel olarak çelik, gümüş ve ahşaptan yapılan sigara tabakaları daha dayanıklı ürünlerdir.
  • Sigara tabakası alırken ilk olarak seçim yaptığınız internet sitesinin güvenirliliğini kontrol edin.
  • Tercih edilen sigara tabakasını kullanışlı olması oldukça önemlidir.
  • Model ve renklerin dikkat çekmesiyle ürünün kullanışlı ve kaliteli olmasını geri planda tutmayın.
  • Sigara tabakalarını tercih eden kişiler ilk olarak kullanılan mekanizmayı incelemeli. Şarj olan ve çakmağı bulunan sigara tabakalarındaki sistem ve kullanılan plastik malzemenin dayanıklılığını ürünün uzun süre kullanılmasını sağlar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ