Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Sigara Ağızlığı Fiyat Aralığı Nedir?

Günümüzde insanların en çok tükettiği maddeler arasında olan tütün ürünü sigaradır. Sigaranın insan vücuduna verdiği zararlar gün geçtikçe artmaktadır. Tütüne katılan yüksek miktardaki nikotin ve katran nedeniyle insanlar kendilerini zehirliyor dersek yanlış söylemiş olmayız. Adeta zehir niteliğinde olan bu maddenin alıcısı da bir hayli fazladır. Artık her 10 kişiden 4’ü sigara içmektedir. Sigaranın zararları her şeyle ortadayken en büyük zararı dişlerin aldığı gün gibi ortadadır. Sigarayı tutarken bile ellerinizin kirlendiğini zamanla nasır tuttuğunun farkına varacaksınız ve aynı zamanda dudaklarınızın da yıprandığını göreceksiniz. İşte elleri ve dudakları korumak amacıyla sigara ağızlığını üretmişler. Nasıl ki bir sürü sigara çeşidi var işte öyle de birbirinden farklı sigara ağızlığı var. Birbirinden farklı sigara ağızlığı var da fiyatları ne kadar acaba? Sizin de aklınıza elbette ki sigara ağızlığı fiyat aralığı nedir diye bir soru takılacaktır. Gelin birlikte sigara ağızlığı fiyat aralığı nedir bakalım.

Şimdi gelelim sigara ağızlığı fiyat aralığı nedir sorusunun cevabını aramaya. Sigara ağızlığı fiyatları kalitesine göre değişmektedir.  Ürünlere kalitesine göre fiyat konmuştur. Bu fiyat içindeki ürünün sayısına göre de değişmektedir. Sigara ağızlığı fiyat aralığı genellikle 20 TL ile 130 TL arasında değişiklik göstermektedir. Sigara ağızlığını istediğimiz fiyatta bulabiliriz. Kaliteli ve gül ağacı olsun diyorsanız 120 TL’ den başlayan fiyatlarla ödeme yapmanız gerekir en ucuzu olsun sürekli alırım diyorsanız da eğer 20 lira vererek anlık kullanabilirsiniz.

Sigara Ağızlığı Fiyatları Yapısına Göre Değişir mi?

Nasıl ki üretilen her şeyin fiyatı kalitesine göredir işte sigara ağızlığında da durum böyledir. Üretimde kullanılan malzemeye göre kalite düşerse fiyat da düşer malzemede kalite artarsa fiyatta artar. Mesela nasıl artar ona bakalım. Örnek sigara ağızlığı plastik bir maddeden üretiliyor ve satışa sunuluyor. Plastik pahalı bir madde olmadığından kalitesi de düşük olacaktır. Kalitesi düşük olan bir ürünü de pahalıya satmak ne kadar mantıklı onu bir de siz düşünün. Diğer bir örnek ise gül ağacıdır. Gül ağacından yapılan ağızlık kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı olacağından fiyatı da artacaktır. Yani üretilen ürünün kalitesi maddenin fiyatını belirlemektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ