Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Sigara Tabakaları Çeşitleri

Herhangi bir şekilde sigara paketi yanınızda taşımayı sevmiyor ve bu yüzden kullanabileceğiniz farklı alternatifler arıyorsanız sigara tabakaları tam da sizin istediğiniz alternatiflerden biri olacaktır.

Farklı desen ve renklerde piyasa içinde oldukça kolay bir şekilde bulabilir ya da kendinize özel şık tasarımlardan oluşan bir dizayn yaptırabilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize ve ne kadar farklı olmak istediğinizle ilgilidir. Kullanmak istediğiniz yeri belirleyip seçiminizi ona göre de yapabilirsiniz.

Sigara Tabakaları Nasıl Seçilir?

Tabaka almaya karar verdiyseniz öncelikle nasıl bir malzeme ile yapıldığını incelmeniz gerekir. Genelde piyasada deri modeller, altın ya da gümüş renkli olanlar, desneli ya da düz olanlar bulunur.

Siz de kendinize en çok uyacağını düşündüğünüz model üzeriden karar kılabilirsiniz. Bu modellerin dışında ayrıca çakmağı içinde yer alan sigara tabakası modelleri de yer almaktadır. Eğer parça parça taşımak istemiyorsanız bu model üzerinde de durabilirsiniz.

Ebatları bakımından da farklı şekillerde piyasa içinde yer alan tabakaları nerede taşımak istediğinize göre de tercihinizi değerlendirebilirsiniz. Çantanızda ya da cebinizde veya elinizde taşımayı tercih etme durumuna göre alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Bunların dışında özel tasarımlar yapan yerler vardır. Nasıl bir model istediğinize karar verdikten sonra, malzemesini, kaplamasını, işleme ya da rengine tamamen kendiniz karar vererek sadece sizde bulunacak çok özel bir sigara tabakasına sahip olabilirsiniz.

En Kullanışlı Sigara Tabakaları

Aslında bunun kararına kendiniz karar vermelisiniz. Hangi sıklıkta kullanıyorsanız ya da nerede muhafaza etmeyi tercih ediyorsanız sizin için en kullanışlı tabaka odur. Rengi ya da deseninden önce tabakanın yapımında kullanılan malzemenin özelliği daha önemlidir. Dış etkenlerden uzun süre uzak tutan malzemeler her zaman için ilk öncelik olarak tercih edilmelidir.

Kimlere Hediye Etmeli?

Hediye etmeyi düşündüğünüz eşiniz, arkadaşlarınız ya da sevgiliniz için çok sayıda sigara tabakası çeşidi olduğu için, özel zevklerin göz önünde bulundurularak hediye seçimi yapmak yerinde olacaktır. bu nedenle öncelikle kim için bir hediye olacağına karar verin. Piyasada satılan bir tabaka mı yoksa özel olarak hazırlanmış bir tabaka olup olmayacağına karar verin.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ