Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Sigara Tabakaları Fiyat Aralığı Nedir?

Sigara tütün ürünlerin en çok kullanılanı en çok sevilenidir. Bununla birlikte her türlü aksesuarları çokça üretilmekte ve pazarlanabilmektedir. Bu sigara aksesuarlarından en çok satılanı çakmak ve sigara tabakası olmaktadır. Sigara tabakaları en çok sarma sigara kullanan insanlar için daha kullanışlı ve daha uygundur. Sigara tabakalarına sigaraları dizip karşıdan bakmak bile çok güzel bir durumdur. Sigara tabakaları metali harika parlayan sağlam ürünlerdir. Kararmaz, paslanmaz metal sacdan yapılan sigara tabakaları her zevke özel yapılabilmekte ve maksimum 20 tane sigara alabilme kapasitesine sahiptir. Sigara tabakası yapılışına göre kalitesini ortaya koyan güzel ürünler arasındadır. Sigara tabakaları sigaralarınızı koruyabilmek içinde en uygun eşyadır.

Sigara tabakaları paslanmaz ve kararma yapmaz metal sacdan yapılmaktadır. Genelde büyüklüğü de maksimum 20 tane sigarayı alabilecek şekilde olmaktadır. Böyle yapılan tabakalar üzerine işlenen modellerle tamamlanmaktadır. Tabakalar şık ve güzel durmakta ancak bu sigara tabakalarının fiyat aralığı nedir? sorusunu akıllara getirmektedir. Sigara tabakaları fiyatları çok yüksek fiyatlar değildir. Bunlar genellikle 20 ile 200 aralığında marka, model ve işlemesine göre değişen fiyatlarla satılmaktadır. Bunun için her marka kendi fiyat aralığını belirler. Tabii satılan yerinde verdiği ya da verebileceği fiyatı bilemek kalitesiz bir tabakayı uçuk fiyata almamanızı sağlar. Bu hem kendimizi iyi hissettirir hem de bütçemizi korumamıza yardımcı olur.

Sigara tabakalarının bu kadar geniş fiyat aralığına sebep olması sigara tabakasının ebatlarının farklılığına ya da üzerine yapılan işlemeye bağlı olmaktadır. Mesela 20’ lik sigara tabakasına 12 tane sarma sigara sığarken 200’ lik sigara tabakasında hem çakmak olup hem de 20 adet sigarayı alabilmektedir. Bu yüzden sigara tabakaları fiyat aralığı geniştir. Bu fiyat aralığı bize istediğimiz model ve tarzda ürün bulmamızı daha kolaylaştırıp arzu ettiğimiz ürüne sahip olmamızı sağlamaktadır. Sigara tabakaları çok şık hediyeler olabileceğinden sigara kullanan arkadaşlarımıza ya da büyüklerimize özel zamanlarda isimlerini işleterek hediye etmemiz düşünceli, ince ve harika bir hediye olabilecektir. Sigara tabakalarını gönül rahatlığıyla her yerde ve her koşulda kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ