Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Sigara Tabakaları Modelleri

Piyasada yer alan ve her kesimden kullanıcı için çok değişik renklerde, modellerde ve ürün kalitesinde bulabileceğiniz sigara tabakaları artık etrafınızda kolaylıkla bulabileceğiniz şekilde artış göstermiş durumdadır.

Bu nedenle nerelerde kullanmak istediğinizle ilgili bir karara vardıktan sonra siz de sigara tabakası sahibi olabilirsiniz. Modellerin farklı olması sizi kararsızlığa itebilir bu yüzden nasıl bir modelin size hitap edebileceğiniz iyi tespit etmelisiniz.

Tabaka Modelleri Nelerdir?

Kadınların ya da erkeklerin cinsiyetlerine bağlı olarak seçim yaptığı farklı modeller bulunur. Örneğin kadınlar daha renkli ve altın sarısı modeller üzerinde dururken, erkekler daha sade ve metalik renkleri tercih edebilir.

Bunun dışında nerede taşınılması düşünüldüğü de seçim yapmada etkendir denilebilir. Çantasında taşımayı düşünenler için değişik modeller vardır ve herhangi bir çizilme ya da ufak darbelere karşı daha kuvvetli malzemeler ile üretilirler.

Elinizde sürekli olarak bir aksesuar niteliğinde taşımak isterseniz de daha küçük modeller sizin talebinize karşılık veren şekillerde yer alır. Sadece sigaraların muhafaza edilebildiği basit modeller dışında çakmaklı ve bu çakmakların çalışmasını sağlayan USB modelli çakmaklar da piyasada rahatlıkla bulacağınız modeller arasındadır.

Özel Tasarım Sigara Tabakaları Nasıl Yapılır?

Dışarıda sürekli gördüğünüz sigara tabakası modellerinden farklı olarak bir tabakaya sahip olmak isterseniz bunun için özel tasarım yapan yerleri ziyaret temelsiniz. Burada sizin ne gibi bir model üzerinde durduğunuz belirlendikten sonra tabakanın üretim aşamasına geçilir. Siz de bu aşamalar bittikten sonra tabakanızı teslim alabilirsiniz.

İster sevdiğiniz ya da hayranı olduğunuz birinin fotoğrafını tabakanızda taşıyabilir ya da kabartmalı farklı modeller isteyebilirsiniz. Renk olarak da seçim yapabileceğiniz için, oldukça geniş alternatifler karşınızda yer alacaktır.

Hediyelik Eşya Olarak Tabakalar

Kendi kullandığınız ürün için memnuniyetinizi başkaları ile paylaşmak adına eş, arkadaş ya da sevgilinize bir tane de siz almak isteyebilirsiniz. Bu sayede hem farklı bir hediye seçmiş ve vermiş olacak hem de eğer isterseniz özel tasarımlı sigara tabakası ile sizi sürekli hatırlamalarını sağlayacaksınız. Sürekli aynı hediyeleri almaktan ve vermekten sıkılanlar için mükemmel bir çözüm olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ