Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Sigara Tabakası Fiyatları Ucuz mu Pahalı mı?

Tütünün kullanımıyla başlayan sigara tabakaları gün geçtikçe yayılmıştır. Geçmişi 250 – 300 yıla dayanan sigara tabakalarının hastası çoktur. İlk olarak Avrupa da saray sosyeteleri kullanmaya başladı. Daha sonra da dünya çapına yayıldı ve herkes bu tabakaları çok sevdi. Genellikle demir ya da metalden yapılan bu tabakalar model ve tarzlarıyla sizi temsil edebilmektedir. Tuttuğunuz takım ambleminden fikir ve düşüncelerinizi yansıtan sembollerle süslenebilmektedir. Aynı zaman da kaliteli ağaçlardan oymacılıkla da yapılabilmektedir. Sigara tabakaları eskiden savaşlarda birçok erkeğin ölmeyip kurtulmasını da sağlamıştır. Metal olması ve erkeklerin göğüslerinin üstünde ceplerinde taşımaları hayat bile kurtarmıştır. O yüzden sakın ola sigara tabakası deyip geçmeyin kullanım alanı geniştir.

Türkiye’ ye gelmesiyle sigara tabakaları dönemin asilzadeleri arasında rekabete bile sebep olmuştur. Sigara tabakalarının severleri çoktur. Özellikle fabrika çıkışlı sigaralar bu kadar çoğalmadan önce insanalar kendi içecekleri tütünü kendileri sararken tabaka kullanıcıları daha çoktu. Şimdilerde sadece hayranları tarafından kullanılmakta olan bu tabakalar eskiye oranla daha ucuzdur. Sigara tabakaları fiyat aralığını söylemeden önce sigara tabakalarını şimdilerde kullanan insanlara hediye etmekte çok ince bir davranış olmaktadır. Bu davranış hem karşıdaki kişiyi sevindirmekte, mutlu etmekte hem de size çok fazla maddi sıkıntı vermemektedir. Bundan dolayı her iki tarafta mutlu olabilmektedir. İşte tamda bu yüzden sigara tabakaları şimdilerde de çoğalmaya başlayan bir alışkanlık olmaya başladı.

Sigara tabakaları koleksiyonerler tarafından da çok ilgi çeken bir alandır. Geçmişi olan sigara tabakaları insanların daha çok ilgisini çekmektedir. El işçiliğiyle yapılan ya da üzerine işlenen modellerin ve motiflerin etnikliği insanların oldukça ilgi göstermesine en büyük sebep olmuştur. Bunun yanında yenileri hala firmalar tarafından daha modern ve değişik tarzlarda da üretilmektedir. Sigara tabakaları fiyat aralığı nedir? Sorusuna 30 TL ile 300 TL arası fiyatlarda bulunabilmektedir. Değişik renk, model ve tarzda bulunan tabakalar ilgisini çeken insanlar için harika birer hediye de olabilecektir. Ürün çeşitliliğinden dolayı da almak ve kullanmak daha mümkün ve ilgi çekicidir.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ