Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Sigara Tabakası Nerelerde Kullanılır?

Sigara kullanan ve farklı aksesuarları tercih edenler için sigara tabakasında oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Çeşitli internet sayfalarında bulabileceğiniz sigara tabaka çeşitleri aynı zamanda hediyelik eşya satan ve tütün ürünlerinin bulunduğu mağazalarda satılıyor. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan sigara tabakalarında çeşitlilik yaratmak için farklı mekanlarda kullanılacak modellerde sigara tabakası alabilirsiniz.

Sigara Tabakası Nedir?

  • Sigaralarınızı özel olarak korumak ve kullanmak için sigara tabakasını günlük yaşamınızda kullanabilirsiniz.
  • Oldukça farklı tarzlarda ve modellerde bulunan sigara tabakalarını gittiğiniz tüm mekanlarda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
  • Kutu şeklini andıran sigara tabakası şık görünümü ile farklılık yaratıyor.
  • Plastik, metal, pirinç, çelik, gümüş, ahşap, deri ve süet kaplama gibi çeşitleri bulunan sigara tabakalarını tarzınıza göre tercih edebilir hatta tasarlatabilirsiniz.
  • Özel olarak tasarlanan sigara tabakası düz ve geniş dış yüzeyi ile tüm resim, yazı ve şekilleri üzerinde barındırabilir.

Klasik Modellerde Sigara Tabakası Nerde satılır?

  • Anne ve babanız gibi orta yaşlardaki kişiler için ve klasik modelleri tercih edenler için sigara tabakası çeşitleri bulunuyor.
  • Klasik modellerde daha çok metal ve deri tercih ediliyor.
  • Tasarım olarak sade ve düz kutu görünümüne sahip sigara tabakaları şık mekanlarda ve iş yerlerinde kullanılabilir.
  • Çeşitli web sayfalarda bulabileceği sigara tabakası modellerini tütün ürünlerinin bulunduğu mağazalarda da uygun fiyatlarda bulabilirsiniz.

Spor Ve İlginç Sigara Tabakası Modelleri Nerde Satılır?

Sosyal çevrenizde rahatlıkla kullanabileceğiniz sigara tabakası ve sigara aksesuarların üzerinde birçok çeşitte tasarımlar mevcuttur. Sigara tabakası modellerinde tasarımları ile cebinize sığacak şekilde üretiliyor. Tabaka mekanizmasında farklılık istiyorsanız kutu şeklinde açılan modeller en çok kullanılanlar arasındadır.

Yan açılan kapaklar kaydırmalı bir şekilde açılıyor ve içerisine sigaralar kolay bir şekilde yerleştiriliyor. İçerisinde bulunan yay ve sigara çıkışında tekli bir sistem kullanılarak şık ve pratik bir yöntem kullanılıyor.

Spor görünümde ve şık tasarımlardaki sigara tabakaları üzerinde silikon malzemeden yapılmış ürünler bulunuyor. Genel olarak sigara tabakası üzerine resimlerin bozulmaması ve hasar görmemesi için kaplanan silikon spor bir görünüm veriyor. Uzun süre kullanılan sigara tabakalarını tamir ettirebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ