Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Sigara Tabakasında Kullanılan Malzemeler

Sigara tabakaları eski dönemlerde sıklıkla kullanılan eşyalar arasındaydı. Sigaraların hazır ve paket halinde satılmadığı ve yaygın olarak kullanılmadı için sarma tütün ürünleri kullanılıyordu. Sarılan ve içilmek için hazır olan sigaraları kutulara koyarak muhafaza edilirdi. Klasik bir ürün olan sigara tabakaları günümüzde şık bir sigara aksesuarı olarak tercih ediliyor.

Sigara Tabakası Nedir?

Sigara paketlerine göre daha sağlam ve kullanışlı olan tabakalarda farklı tasarımlar kullanılıyor. Günümüzde genel olarak sigara paketlerinin yerine şık duran bir ürün olarak tercih edilen tabaka modelleri aynı zamanda hediyelik eşya seçenekleri arasında bulunuyor.

Sigara tabakası genel olarak standart bir sigara paketi içinde bulunan tüm sigaraları muhafaza ediyor. Plastik, ahşap, gümüş, metal gibi malzemelerden yapılan sigara tabakaları üzerine dilediğiniz isim, yazı ve resim yaptırabilirsiniz.

Sigara Tabakası Nasıl Kullanılır?

Tütün sarma makinesi kullanan ve sarılan tütünleri korumak için tercih edilen sigara tabakasını kullanmak oldukça basittir. Günlük hayatta kullanmak için tasarlanan sigara tabakaları içine sigaralarınızı yerleştirin ve kutuyu kapatın.

Oldukça sağlam malzemelerden yapılan sigara tabakaları ufak darbelerde zarar görmez ve kırılmaz. Özelikle ahşap, metal ve gümüş ürünlerden yapılan sigara tabakalarını ömür boyu kullanabilirsiniz.

Sigara Tabakası Modelleri Nerde Satılır?

Sigara ürünü kullananlar için kolaylık sağlayan tabakalarını bulmak oldukça kolaydır. İnternet alışverişinin yaygınlaşması ile güvenilir sitelerden bulduğunuz sigara tabaka modellerini sipariş edebilir ve verilen adresinizde anında ürüne kavuşabilirsiniz.

Sigara tabakası gümüş, metal, ahşap ve plastikten üretildiği için malzemelerle ilgili mağazaların çoğunda bulabilirsiniz. Gümüş satılan dükkanlarda kolaylıkla bulabileceğiniz sigara tabakaları üzerine dilediğiniz şekil ve yazıyı tasarlatabilirsiniz. Gümüş ya da gümüş suyundan yapılan sigara tabakası çok uzun yıllar kullanılır. Şık ve sade görünümü ile babanız, anneniz, arkadaşınız veya sevgilinize sigara tabakası hediye edebilirsiniz.

Uygun fiyatlarda bir sigara tabakasına sahip olmak için  internet sayfalarına giriş yapabilirsiniz. Ürünler arasından plastik ve ahşap ürünleri tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat ve ürün çeşitlerini sigara aksesuarları satılan web sayfalarda bulabilirsiniz. Hediyelik eşyaların satıldığı mağazalarda da bulunan sigara tabakaları günlük hayat için en uyumlu eşyadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ