Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Silivri İngilizce Kursu

Dünya bu denli global bir mekan haline gelmişken sadece ana dili bilmenin ne denli yetersiz olduğu bütün otoriteler tarafından defalarca tekrarlanmaktadır. Akademik hayatta İngilizce bilmeden belirli bir başarı elde etmek imkansızdır. Hem mühendislik bilimlerinde hem de sosyal bilimlerde en önemli okullar İngilizce olarak eğitim vermektedir. İngilizce öğrenmeye çalışmak artık bu global dünyaya uyum sağlamak için olmazsa olmaz özelliklerden biri olarak görülmektedir. İngilizce kurslarının en verimli biçimde işe yaradığı dönem hiç kuşkusuz ki çocukluk dönemidir. Uzmanlar çocukların beyin kapasitesi açısından dil öğrenmeye ne denli yatkın olduğunu defalarca kez araştırmalar vasıtası ile ispatlamıştır.

Bilinçli bir ebeveyn olarak çocuğunuzu Silivri İngilizce Kursu gibi yetkin bir eğitimci kadroya sahip olan dil kursuna gönderirseniz onun eğitim hayatına çok büyük bir katkı sağlamış olursunuz. Bizzat siz bit yetişkin olarak İngilizce öğrenmek istiyorsanız Silivri İngilizce Kursu sizin için de en uygun mekanlardan biri olarak değerlendirilebilir. İngilizce öğrenerek mevcut işinizde yükselmenizi sağlayabilirsiniz.

Kademe olarak yükselmeseniz bile maaşınızda gözle görülür bir artışın olacağından emin olabilirsiniz. Memurlar için devlet sisteminde dil tazminatı olarak adlandırılan bir program vardır. Bildiğiniz yabancı dil sayısı arttıkça aldığınız maaşın miktarı da büyük bir artışa uğrayacaktır. Dil bilmek kalifiye bir eleman olduğunuzu patronunuza göstermenizin en iyi yoludur. Hele ki İngilizce gibi global bir dili bilmek sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkaracaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ