Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Tasarım Motifli Sigara Tabakası

Farklı renk ve modellerde karşınıza sürekli çıkmakta olan sigara tabakaları gün geçtikçe daha fazla kişinin kullandığı aksesuarları içinde yerini almaktadır. Hediye amaçlı ya da kendi kullanmak istediğiniz şekillerde ulaşabileceğiniz modelleri etrafınızda görmeniz de mümkün.

Çok sayıda değişik tasarım ile tütün satılan dükkanlarda ve hediyelik eşya satılan yerlerde ya da internetten satış yapılan sitelerde çok farklı alternatifler üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Tasarım Motifli Sigara Tabakası Nasıldır?

Kişiye özel olarak tasarlanan modellerin çok sayıda kullanıcının istemesi nedeniyle, bu tür tasarımları hayata geçiren özel tasarımlar üzerinde çalışan yerler vardır. Eğer siz de kendinize ya da sevdiklerinize özel bir hediye arayışında iseniz, değişik motiflerin üzerinden işlenerek hazırlandığı sigara tabakaları üzeriden değerlendirmeye alabilirsiniz.

Genelde iç içe geçmiş kare şekilleri üzerinde yapılan özel desen tasarımlarında kişi farklı bir model üzerinden çalışma isterse ona göre bir dizayn da oluşturulabilmektedir. Değişik bir görüntü vermesi nedeni ile farklılık arayanların özellikle tercih ettiği ve bu şekilde özel siparişler üzerinden hareket ederek satın aldığı söylenebilir.

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Metal bir tasarım ile hayata geçirilmiş model üzerinde özel bir paslanmaz madde kullanılarak, tabakanın uzun yıllar boyunca sağlam bir şekilde kullanılması amaçlanmıştır. Bu nedenle dış etkilerin yıpratmalarına karşı daha fazla dayanıklılık kazandırılmıştır.

İçinde yer alan 18 sigaraya kadarlık bölümde sigara tutacağı sayesinde sigaralar içinde düşmez ve etrafa tütün dağılmasına engel olunur. Bu şekilde taşıdığınız çanta, cep ya da eliniz kirlenmez. Siz de hem kolay hem temiz bir şekilde istediğiniz zaman sigara tabakası kullandığınız için rahatlık yaşarsınız.

Hediye Verilebilir Mi?

Her türlü hediyenin biraz da klasik olduğu düşünülürse, sigara tabakaları oldukça farklı ve aynı zamanda kullanışlı bir hediye seçeneği olarak düşünülebilir. Bu sayede siz de kim için almaya karar verdiyseniz ona göre satın alabilirsiniz.

Eşinize ya da dostunuza, sevgilinize ya da arkadaşlarınıza böyle bir hediye vererek, diğer hediyelerden olmadığı için fark yaratmış olursunuz. Bir de özel bir tasarım halinde sunarsanız, bu fark ikiye katlanmış olur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ