Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Taşlı Sigara Tabakası

Sigara tabakaları üzerinde birçok materyalden üretilen sigara aksesuarları bulunuyor. Sigara kullanan kişiler için değişiklik yaratan ürünlerde metal, gümüş, plastik, ahşap gibi çok fazla üründe tabakalar bulunuyor. Hazır sigara paketine göre daha kullanışlı ve şık duran tabakaları taşıması da kolaydır.

Taşlı Sigara Tabakası Nedir?

  • Kullanım kolay ve şık sigara tabakalarında göze çarpan ürünler bulunuyor.
  • Sigara tabakaları düz ve geniş tabanları sayesinde üzerine tasarımlar yapmak oldukça kolaydır.
  • Sigara tabakası üzerine zippo taşından yapılan bir malzeme yerleştiriliyor. Sade ve şık duran taş diğer sigara tabakalarına göre farklılık yaratıyor.
  • Zippo taşı farklı şekil ve modellerde tasarlanıyor.
  • Tabaka üzerindeki taş dekoratif bir malzeme olarak kullanılmıştır.
  • Sigara tabakaları içine 20 adet sigara konuluyor ve dilediğiniz anda sigaranızı çıkarıp kullanabiliyorsunuz.

Sigara Tabakası Nasıl Kullanılır?

Sigara tabaka modellerinin daha şık görünmesi için metal, gümüş gibi ürünler üzerine taş motiflei ekleniyor. Farklı renklerde de bulabileceğiniz tabakalar ince ve küçük olma özeliğiyle cebinizde kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Tabakayı kullanmak için tek yapmanız gereken kullandığınız tütün ürününü içine yerleştirmektir. Dilediğiniz zaman sigara tabakanızı çıkarabilir ve sigaranızı kullanabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça tercih edilen sigara tabakalarındaki model ve tasarımlar değişiyor.

Sigara tabakası modelleri üzerinde kullanılan zippo taşı özel bir taştır. Orijinal olan bu taş çakmak modelleri üzerinde de kullanılıyor. Tabakalar üzerindeki sippo taşı her malzeme üzerine kullanılıyor. Farklı boyuttaki tabakalar tüm sigara çeşitlerine özel olarak üretiliyor. Uzun, kısa ve kalın sigaralarınızın her birini sigara tabakası içinde taşıyabilirsiniz.  Tabakalarda kullanılan kaliteli malzemeler sayesine uzun ömürlü bir ürün kullanmış olacaksınız.

Sigara Tabakası Modelleri Nerde Satılır?

Kendiniz için ya da bir başkasına hediye almak için sigara tabaka modellerinden tarzınıza uygun çok sayıda çeşit bulabilirsiniz. İnternet sayfalarında oldukça fazla çeşittin bulunduğu sigara tabaklarında çakmaklı modeller, taşlı, şarj edilen sigara tabakları bulunuyor.

Kullanılan malzemeye göre fiyat aralığı değişmesine rağmen oldukça uygun fiyatlarda sigara tabakaları satışa sunuluyor. Tütün ve sigara aksesuarlarının satıldığı mağazalarında da sigara tabakası bulabilirsiniz farka ürün çeşitliliği web sayfalarda daha fazladır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ