Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

TTNET Fatura Sorgulama

En fazla tercih edilen TTNET faturalarınızı her ay e-fatura olarak mail adresinize ya da belge olarak ev veye iş yeri adresinize göndermektedir. TTNET yaptığı bazı kampanyalar ile müşterilerine sabit fatura imkanı sağlamaktadır. TTNET fatura sorgulama işlemlerinizi güvenli yapabilmek için TTNET bazı seçenekler sunmuştur. Hesap numarası ile, telefon numarası ile, isim ile sorgulama yapılabilmektedir. En çok tercih edilen sorgulama seçeneği ise TC kimlik numarasıyla fatura sorgulama seçeneğidir.

TTNET Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom müşterilerini düşünerek şubeye gitmeden internet üzerinden fatura sorgulama imkanı tanımıştır. TTNET web sayfasına girildiğinde sorgulamak istediğiniz faturanız ile ilgili bilgi almak için TC kimlik numara, hesap numarası, telefon numarası, adsl numarası ve Eğer mobil TTNET kullanıyor iseniz TTNET mobil numarası ile TTNET fatura sorgulaması yapabilirsiniz.

Online işlem merkezi tarafından da sesli bir şekilde faturalarınıza ulaşabilirsiniz. Adresinize gelen ancak elinize ulaşmayan faturalarınızı internet üzerinden sorgulayabilirsinir. Fatura ödemeleri için de aynı kolaylıkları sağlamayı amaçlayan Türk Telekom internet üzerinden fatura ödeme inkanı da sağlamaktadır. Aynı zamanda şubeden de fatura ödenebilmektedir.. TTNET aboneleri için özel olan fatura sorgulama sistemi geçmiş dönemde ki faturalarınızı da miktar olarak görmenizi sağlar. Gecikmiş ya da ödenmemiş faturalarınızı ise yine internetten ödeme imkanınız bulunmaktadır.

Mobil ödeme yöntemi fatura ödeme işleminizde büyük kolaklık sağlamaktadır. Uygulamaya bir defa bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra diğer girişlerinizde bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalmadan işleminizi yapabilirsiniz. Kredi kartı hayatının bir parçası haline gelmiş kişilerin sıklıkla başvurduğu bir yöntemdir. Mobil ödeme yöntemi sizi şubeye kadar gitme zahmetinden kurtarmaktadır.

TTNET fatura sorgulama işlemi yapabilmek için TTNET abonesi olmanız gerekmektedir. TTNET anasayfasından fatura sorgulama bölümüne girip işleminizi kolaylıkla yapıp fatura tutarınızı ve geçmiş dönem tutarlarınızı sorgulayabilirsiniz. Fatura sorgulama işlemi yapmak için müşteri olmanız gerekmektedir.

TTNET hizmetlerinden yararlanabilmek için ev ya da iş yerinizin TTNET abonesi olması yeterlidir. Faturalarınızı ve ya ödenmemiş faturalarınız ile bilgileri e-mail yoluya almak isterseniz sisteme güncel mail adresinizi kaydedip e fatura alabilirsiniz. Bu yöntem ile faturalarınızı takip edebilirsiniz ve aksatma olasılığınız düşebilir. TTNET fatura sorgulama işlemi için Türk Telekom web sayfasını ziyaret  edebilirsiniz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ