Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Tütün Çantası Çeşitleri

Tütün çantası tütün için üretilmiş bir üründür. Sigarayı kendi saranların kullanabileceği bir üründür. Tütün çantası ya da tütün kesesi olarak bilinen bu ürün içinde tütün saklanır. Amaç tütünün kurumasını engellemektir. Aynı zamanda da çarşaf ve filtreyi de yanınızda taşımanızı sağlar.

Tütün keseleri hazır sigara içenler için ya da sigarasını önceden sarıp hazırlayanlar için uygun bir ürün değildir. Çünkü tütün kesesi içinde tütün saklanır, sigara değil. Sigara için çok daha farklı ürünler vardır. Örneğin; sigaranız için tabaka kullanabilirsiniz. Fakat tütün çantası içinde sigaranızı koyacağınız bir bölme yoktur.

Tütün Kesesi Pahalı Mı?

Tütün keseleri genelde her ekonomiye hitap eder. Çok pahalı ürünler değildir. Bu açıdan çok rahat bir şekilde bu ürünlerden birini edinebilirsiniz. İşin içine marka girdiği zaman tabi ki de fiyatlar yükselecektir. Ama normal bir tütün kesesi de işinizi görecektir.

Tütün kesesini denemek için satın almak istiyorsanız yirmi-otuz liraya tütün kesesi bulabilirsiniz. Hatta isterseniz daha ucuz tütün keselerini de bulmak mümkün. Fakat uzun süreli kullanımlar için beş-on liralık tütün keseleri pek uygun olmayacaktır. Çünkü bu tütün çantaları çabuk deforme olacaktır.

Tütün Çantası Ya Da Kesesi Kullanımı

Tütün çantasına aynı zamanda tütün kesesi de deniyor. Bu durum kafanızı karıştırmasın. İkisi de aynı üründür. Tütün kesesi kullanım açısından oldukça rahat bir üründür. Yanınızda ya da çantanızda taşıması basittir. Örneğin; montların iç ceplerinde oldukça rahat taşınabilirler. Öyle büyük ürünler değildirler. Çoğu küçük bir zarf şeklindedir. İki yana açarak ya da içeri katlayarak kullanabilirsiniz.

Tütün çantaları çeşit olarak neredeyse aynıdır. Deriden yapılmış olanları popülerdir fakat isterseniz süetten yapılmış olanları da vardır. Bunun dışında çok nadir de olsa gözlük kutusu şeklinde fermuarlı olanları da vardır. Fakat dediğimiz gibi geneli küçük bir zarf şeklinde tasarlanmıştır. İçerisinde de malzemelerinizi koyabileceğiniz bölmeler bulunur. Bu bölmeleri kullanmak da çok basittir çünkü her bir malzeme için ayrı bir bölme bulunur. Böylece malzemeleriniz tütünüz ile karışmaz ve tütün çantanızın içi temiz kalır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ