Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Tütün Çantası Kullanımı

Tütünü sararak içenlerin, sigarayı paket olarak almayanların kullanabileceği bir ürün olan tütün kesesi tütün tüketicilerinin en sevdiği üründür. Kullanımı oldukça rahat bir üründür. Sigarayı sararak içenler için en zahmetli iş sigarayı sarmak değildir, sigarayı sararken kullandıkları ürünleri taşımaktır. Bu ürünleri taşımak için bir torbaya ihtiyacınız vardır. Özellikle erkekler için durum çok zordur. Çünkü torba ile bir şeyler taşımak görüntü olarak hiç estetik olmayacaktır.

Tütün kesesi içinde her bir malzemenizi koymanız için tasarlanmış ayrı bölmelere rastlayacaksınız. Fakat tütün kesesi kullananlar için sigarayı evden çıkmadan önce sarmak pek mantıklı bir davranış olmaz. Çünkü tütün kesesi içinde sigaranızı koyabileceğiniz bir kısım yoktur. Bunun için başka ürünler kullanmanız gerekecektir.

Sigara Taşımanıza Yardımcı Ürünler

Sigara taşımanız için en bilinen ve en klasik ürün sigara tabakasıdır. Sigara tabakası çok şık görünümlü bir üründür. Metal ya da gümüş kaplamadan yapılmışlardır ve kişiye özel tasarımları bulunur. İçerisinde sigaranızın düşmesini engelleyecek bir kemer bulunur. Bu kemer sigaralarınızı tutmayı sağlar. Böylece tabakayı açar kaparken sigaralarınız etrafa dağılmaz.

Tütün Çantası ve Sigara Çantası

Sigara çantası tütün kesesi ya da tütün çantası dediğimiz ürünle karıştırılsa da aslında aynı şey değildir. Tütün çantası için uygun ürün tütünün kendisidir. Tütün dışında tütün sarmanızı sağlayan diğer ürünler de konur. Tütün kesesi içine sigara koymak çok zor olacaktır.

Sigara çantası ise sigara taşımanız için üretilmiştir ve içerisine tütün koyamazsınız. Sigara çantaları dikdörtgen ve üstten kapaklı bir şekilde tasarlanmıştır. Tütün çantaları ise zarf şeklinde durur. Tütün çantası da sigara çantası da deri veya süetten yapılır. Fakat tütün çantası için kullanılan kumaş incedir. Sigara çantası ise bir kalıp halindedir çünkü sigaraların içerisinde dik durması ve kırılmaması esas alınarak yapılmıştır. Sigara çantaları içine hazır sigara koymak zorunda değilsiniz elbette. Sigara çantaları içine daha önceden sarmış olduğunuz sarma sigaraları da koyabilirsiniz.

Bu ürünlerin hepsi çok kullanışlı ve çok pratik. Üstelik tarzınızı ve şeklinizi tamamlamak için harika bir ürün.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ