Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Tütün Çantası Modelleri İçinde En İyisi

Tütün kullanıcılarına özel olarak üretilmiş tütün çantası tütünü en iyi şekilde saklayacak şekilde tasarlanmış olmalıdır. Tütün içicilerinin artmasıyla beraber eski tütün ürünleri tekrar artmaya başlayınca ve bu ürünler popülerleşmeye başlayınca doğal olarak piyasada birçok farklı ürün çeşidi ortaya çıkıyor. Özellikle bu ürün çeşitleri ucuz yapılıyor ki tüketiciler bu ürünleri alarak kandırılsınlar. Sadece para kazanmak amaçlı yapılan bu oyunlara gelmeyin.

Tütün Kesesinin Amacı

Tütün kullanıcıları için en can sıkıcı şey alınan tütünün bir iki içerisinde kurumasıdır. Normalde tütün içenler tütünlerini bir ay boyunca kendilerine yetecek şekilde alırlar. Fakat tütünler ambalajı içinde yeterince muhafaza olamayınca kurular. Çünkü ambalajlar kağıttır ve kağıt dayanıklı bir madde değildir. Bu yüzden de tütün bozulmuş olur ve içilmez bir hale gelir.

Tütün kuruması gibi talihsiz olaylar yaşamak istemiyorsanız tütün kesesi kullanmalısınız. Tütün kesesi deri ve süetten yapılarak hiç hava almayacak şekilde tasarlanmış ürünlerdir. Ayrıca bu ürünler içe katlanarak kapanıp açıldığı için içine koyduğunuz tütünün gerçekten de hava almaya imkanı kalmayacaktır. O kadar güzel bir şekilde tasarlanmıştır ki bu ürünler, aynı anda çarşaf ve filtrenizi de bu tütün çantası içinde taşıyabilirsiniz.

Kullanımları ve temizlikleri oldukça basittir. Fakat uzun ömürlü olması için, kaliteli olması için, koku ve iz bırakma durumlarına karşı dayanıklı olması için gerçek deriden veya gerçek süetten yapılırlar. Bu da fiyatlarını yükseltmiş olur bu ürünlerin.

Kalitesiz Tütün Modelleri

Tütün kesesi bir anda moda olunca birçok çeşit çıktı ortaya demiştik. Piyasada ucuz olarak satılan birçok tütün kesesi var. Bu tütün keselerinin çoğu gerçek deri veya süetten yapılmıyor.

Bu kalitesiz ve ucuz ürünler hasır veya naylondan yapılıyor. Hasırdan yapılmış olanları çok sık dokunan tütün keseleri olsa da bir şekilde aradan içeriye hava girmesini sağlıyor. Ayrıca tütünler parçalara ayrılınca hasırların arasına kaçıyor ve böyle hasır tütün kesesini temizlemek çok zor oluyor. Naylon tütün keselerine ise tütünün kokusu sinerse vay halinize. Bu durumda ürünü yıkasanız bile kar etmeyecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ