Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Tütün Kesesi Çeşit

Özel tasarımlar ile hazırlanmış Tütün Kesesi dışında piyasada seri üretimler ile sunulmuş farklı çeşitlere de yer verilmiştir. Dışarıya koku vermeyenlerin olduğu, zarf ya da el çantaları şeklinde olanlar vardır. Deri, süet ya da nubuk malzemelerinden üretilmiş olanlarını piyasada tütün ve tütün malzemeleri satan dükkanlarda, internetten satış yapmakta olan tütün üzerine sitelerde ya da hediyelik eşya dükkanlarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Tütün Keseleri Ne İşe Yarar?

İstediğiniz her an yanınızda taşıyabilme özgürlüğünüz olan ve bu sayede oldukça fazla talep göre tütün keseleri, ne zaman sarıp içmek isterseniz anında bu imkana kavuşabileceğiniz bir üründür.

İç tarafında her hangi bir pislik barındırmama özelliği ve de tamamıyla kaygan bir iç yapıya sahip olması ile, kokular için dışarı herhangi bir sızma yapmaması sayesinde çok fazla talep gören ve satışı yapılan bir üründür. Klasik tarzları olduğu gibi kişiye özel tasarımlar ile de kullanılmaktadır. Eğer sarma malzemelerinin yanında sigara boş tüpleri de taşıyorsanız, sarım işleminizi de oldukça kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tütün çantalarından farklı olan tütün keseleri, yanınızda kolaylıkla taşıyabilmeniz için oldukça kolay ve pratik bir taşıma sistemi ile hazırlanmışlardır. Keseyi açtığınız zaman sadece tütün koymaya yarayan bir bölüm yer alır. Bu kısım altında ise istediğiniz zaman çekip alabileceğiniz ve sigaranızı sarabileceğiniz çarşaf bölmesi yer alır. Çarşafları buraya yerleştirmeniz gerekir.

Kimi ürünlerde, sigara filtresini koyabileceğiniz ayrı bir bölme ve çakmak için hazırlanmış farklı bir alan da yer alabilir.

Tütün Cüzdanı Nasıl Yapılır?

Tütün cüzdanları çok değişik renklere ve desenlere sahiptir. bu yüzden piyasada yer alan standart cüzdanlar dışında bir cüzdana sahip olmak isterseniz, özel tasarımlar ile ilgilene yerlere başvurabilir ve cüzdanınız ona göre yaptırabilirsiniz.

Tütün Cüzdanı sizin nasıl bir büyüklükte ve modelde cüzdan istediğinize göre bir kalıp çıkartılarak hazırlanır. Bu kalıp üretilecek malzeme ile kaplandıktan sonra, dikişleri ve yapıştırma işlemleri tamamlanarak, son kontrollerinin ardından, özel üretim olarak isteyen kişilere ulaştırılır ve farklı bir ürün tasarımı daha hazırlanmış olur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ