Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Tütün Kesesi Çeşitleri Neler

Son yıllarda artan tütün tüketimini takiben Tütün Kesesi satışları da hız kazanmıştır. Çok farklı çeşitleri ile her tüketicinin talep ettiği ve bu anlamda sektörde yer alan üreticilerin de farklı ürünler ile piyasada yer alığı görülür. Tütün keseleri sadece tütün ve diğer malzemeleri taşıyabilmek için üretilen, tabaka ve çantaların dışında tutulan ürünlerdir. Genelde çok küçük sayılabilen ve de elinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz oldukça ergonomik ürünlerin başında yer alırlar.

Tütün Keseleri Ne İşe Yarar?

Tütün keseleri, içini açtığınız zaman bölmelere sahip ve her bir malzeme için ayrı şekilde düşünülüp tasarlanmış ürünlerdir. Çukur bir bölmesi olan ve içine tütün konulan yerin üzerine de denk gelecek şekilde tasarlanmış bir çarşaf koyma yeri vardır. Kullanmak istediğiniz zaman çarşaflarınızı buradan çekerek anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Süet, deri ya da diğer malzemelerden yapılabildiği gibi, oldukça şık ve de kullanışlı bir şekle sahiptir. Genellikle zarf şeklinde olanları daha fazla görebileceğiniz ve daha farklı seçenekler için kendi zevkinize göre üretim yaptırtabileceğiniz imkânlarınız bulunur.

Sadece çarşaf, tütün ve de filtre gibi malzemeleri saklayabileceğiniz bir şekilde hazırlanmışlardır. Ne zaman içmek isterseniz, yanınızda taşıdığınız bu ürün sayesinde, tütünü sarıp içebilirsiniz. Oldukça şık ve de kullanışlı olması nedeniyle de fazlaca talep gören bu ürünü internetten satış yapan tütün ve tütün malzemeleri satan yerlerde, hediyelik eşya dükkânlarında ya da dışarıda bulunan tütün malzemeleri dükkânlarında rahatlıkla da bulabilirsiniz.

Tütün Cüzdanı Nasıl Yapılır?

Tüketicinin zevkine göre özel olarak tasarlanmış ve kullanımı için farklı ayrıntıların eklenebildiği özel tasarım Tütün Cüzdanı ile birlikte tütün kesesi için de farklı kombinasyonlar oluşturarak üretilmesini isteyebilirsiniz.

Üründe öncelikle malzeme seçimi yapılır. İstenilen ebata göre deri ayarlanır ve kalıplar ile kesilir. En kolay işlem yapılabilen malzeme ise süet deridir. Hangi aksesuarların kesede yer almasını isterseniz seçiminizi ona göre yapabilirsiniz. Kalıplar kesildikten sonra ise dikim işlemleri ve ardından da gerekli yerlerin yapıştırma işlemleri yapılır. Oldukça kullanışlı olması nedeniyle özel yapım keseler oldukça revaçtadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ