Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Tütün Kesesi Çeşitleri

Renkli desenlerde ve büyüklükte bulabileceğiniz Tütün Kesesi çeşitlerini her tütün satan dükkânda, internette tütün ve türevlerini pazarlayan yerlerde ve hediyelik eşya dükkânlarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve kalitesine göre değişiklik gösteren malzemelerden biri üzerine tercih yapabiliriniz. Yanınızda taşıyabileceğiniz veya çantanızın içine koyarak taşımayı düşündüğünüz çeşitleri de mevcuttur.

Tütün Keseleri Ne İşe Yarar?

Keseyi satın almayı düşündüğünüz ve açtığınız zaman içinde bir bölme yer alır. Bu bölmede sadece tütün koyma amacı ile yapılmıştır. Hemen üzerine yerleştirilmiş alan içine de tütünü sarmak için kullanacağınız çarşaf kısmı yer alır. Bulunduğunuz yer neresi olursa olsun dilediğiniz zaman çarşafı çekerek tütünü sarabilir ve de içebilirsiniz. Tütün, çarşaf ve ilave olarak filtre koyabileceğiniz modellerin de yer aldığını yaptığınız araştırma sonunda görebilirsiniz.

Tütün kesleri yalnızca, tütünü sarmak için kullandığınız malzemeleri koyacağınız bir ürün olduğu içim tütün çantaları ile karıştırılmamalıdır. Süet ya da deriden yapılabildikleri gibi tercihe göre farklı malzemeler de kullanılabilir. Zarf görünümünde olan tütün keselerinde malzemeleri birbirinden ayrı yerlere koyarak da daha rahat bir kullanım elde etmiş olursunuz.

Hazır olarak aldığınız sigaraları koyabilecek ayrı bir bölüm yer almaz. tütün kesesi içinde yer alan kısımlar sadece, filtre, çarşaf ve tütünün konulabilmesi için hazırlanmıştır. Bu sayede kolay bir şekilde saklayabilir ve hepsi bir arada olduğu için daha rahat bir içim imkanı da elde etmiş olursunuz.

Tütün Cüzdanı Nasıl Yapılır?

Kadın ya da erkekler için özel tasarlanmakta olan Tütün Cüzdanı çeşitleri bulunur. Bu cüzdan çeşitlerini dilerseniz piyasada yer alan hazır ürünlerden tercih edebilir ya da kendinize özel bir cüzdan yaptırabilirsiniz.

Özel tasarı yapan yerlerden, cüzdanınızın kaç cepli olmasını istediğinizi, ne kadar büyüklükte bir cüzdan düşündüğünüzü ya da cüzdan için hangi malzemeden yapılmasını istediğinizi belirttikten sonra kendinize ait bir özel cüzdan sahibi olabilirsiniz.

Malzemesi seçilen ve de tasarımı tamamlanan cüzdan kalıbın kesilmesi ve ceplerin yerleştirilmesinin ardında dikim işlemine girer. Dikim işleminden sonra ise gerekli yerler yapıştırılır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ